Sport2 Loučení s létem – startovní listina + program

V neděli 23. 9. od 9:00 se v pražské motokárové Praga areně pořádá happeningové Sport2 loučení s létem.

Štítky: Praga arena Sport TV Zveřejněno 20. 09 2018 — GPF1.cz

Na místě je potřeba být už v 9:00 hodin, kdy dojde ke slavnostnímu zahájení turnaje. Cílem je, aby proběhl pohodovou formou, ale s ohledem na počet startujících a hostů je přeci jen potřeba důsledná organizace. Muži každý pojedou dvě osmiminutové kvalifikace a pak finálový závod B, do kterého postoupí druhá desítka nejrychlejších, a finále A, do kterého nastoupí deset nejrychlejších. Ženy i děti pojedou desetiminutovou kvalifikaci a závod. Odhadovaný konec je mezi 14. a 15. hodinou, v závislosti na hladkosti průběhu akce.

Startovní listina a pořadí jízd je zobrazeno v následujícím PDF souboru: STARTOVNÍ LISTINA

Sledujte pečlivě monitory. Na jedněch jede on-line časomíra, na druhé svítí seznam těch, kteří mají startovat do další jízdy. Jízdy jsou značeny číslem pro snadnou orientaci. V přiloženém PDF jsou už závodníkům přiděleny nejen čísla jízd, ale i čísla motokár. To je potřeba dodržovat, aby nedocházelo ke zmatkům a ke zdržování.

Pokud se ve startovní listině nenajdete a přesto jste zaplatili poplatek, napište na emailovou adresu info@gpf1.cz. Všichni ti, kteří neuhradili startovní poplatek, byli kontaktováni. Ti, kteří nereagovali, byly z registrace vymazáni. Přesto mohlo dojít k určitým nedorozuměním.

Závodníci mají k dispozici občerstvení v ceně startovného. Ostatním je k dispozici obsluha na baru.

Během akce je připraven bohatý doprovodný program:

Publikujte vaše fotky na Instagramu a Twitteru s hashtagem #Sport2Praga – a je úplně jedno, jestli na akci jste, nebo ne!! Vaše fotky se pak následně zobrazí na projekci během samotné akce. Těm nejzajímavějším budou během akce rozdávány dárky od společnosti AMC Networks International, která provozuje programy Sport1 a Sport2, ale také například TV Paprika, Minimax nebo AMC. Autor vítězné fotografie pak obdrží hlavní cenu: jízdu na sedadle navigátora rallyového auta Ford Fiesta Václava Pecha. Vítěz turnaje v motokárách bude obdobně svezen v BMW rallyového pilota Ladislava Tenkla.

Kdokoli může tipovat nejrychlejší čas dne, a to až do 12 hodin dne události. Vítěz pak obdrží oficiální hru F1 2018.

Entry for Soutěž o hru F1 2018
No races available in this championship.
Race:
Position 1

K dispozici bude foto-bedna od našeho partnera PIXITO. Opět prostřednictvím hashtagu #Sport2Praga najděte svou fotku a vytiskněte si ji na památku.

K dispozici budou také simulátory F1, které si budete moci vyzkoušet v průběhu celé akce. Dnem doprovází komentátor F1 a moderátor Tomáš Richtr.

Diskuze pod článkem až do pátečního večera slouží jako info linka pro dotazy související s organizací.

Diskuse k článku

Napsat komentář