Podle Hornera udělal Red Bull správně, Kvjat si další sezonu v F1 zaslouží

Týmový šéf Red Bullu Christian Horner si myslí, že nová smlouva pro rok 207 v týmu Toro Rosso pro Daniila Kvjata je adekvátní a zasloužená. Dceřiný tým rakouské stáje oznámil svoje aktualizované složení pro rok 2017 před Velkou cenou USA. Kvjat i Sainz v týmu z Faenzy tak zůstanou i během příštího ročníku. Tento krok trochu nepochopil chráněnec…

2 Štítky: Christian Horner Daniil Kvjat Red Bull Toro Rosso Zveřejněno 26. 10 2016 — Šimon Trantina

Týmový šéf Red Bullu Christian Horner si myslí, že nová smlouva pro rok 207 v týmu Toro Rosso pro Daniila Kvjata je adekvátní a zasloužená. Dceřiný tým rakouské stáje oznámil svoje aktualizované složení pro rok 2017 před Velkou cenou USA. Kvjat i Sainz v týmu z Faenzy tak zůstanou i během příštího ročníku.

Tento krok trochu nepochopil chráněnec Red Bullu v GP2, Pierre Gasly, který si již delší dobu brousí zuby na příležitost v Toro Rosso. Hlavní postava celého koncernu Red Bull ve formuli 1, Christian Horner, je přesvědčen o tom, že Kvjat si svými nedávnými výkony zasloužil další příležitost.

„Myslím, že to je správná věc. Daniil si letos prošel velmi těžkou sezonou, loni byl však velmi rychlý. Odvedl velkou práci, když se dostával zpět do své formy, navíc je mu stále jen 22 let, tudíž je velmi perspektivní.

Dát mu další příležitost byla dobrá volba, uvidíte, že bude znovu velmi silný. Prozatím pro něj bude nejlepší, když zůstane v Toro Rosso, protože obě sedačky u Red Bullu jsou nyní obsazené na více sezon.

Je stále velmi mladý, takže má spoustu času na to, aby ukázal, co umí a nadále bojoval o své postavení v Red Bullu. Je velmi rychlý, ukázal to hlavně minulý rok, proto si zaslouží čas na to, aby znovu našel svou skvělou formu,“ říká Brit.

Čtěte dále: Podrážděný Horner nechápe Verstappenův omyl. O zajetí do boxů v rádiové komunikaci nepadlo ani slovo

uvidíme ruskou naději Daniila Kvjata ve formuli 1 ještě v barvách nějakého jiného týmu?

Uvidíme ruskou naději Daniila Kvjata ve formuli 1 ještě v barvách nějakého jiného týmu?

Diskuse k článku

Napsat komentář