Nová hra F1 2020 nabídne 11. tým a Schumacherova auta

Herní studio Codemasters odhalilo trailer k nové hře F1 2020, která vyjde už 10. července. K dispozici bude na tradičních platformách v podobě PC, Xboxu a Playstationu.

Štítky: F1 2020 Zveřejněno 15. 04 2020 — Jiří Košta

Poprvé za celou sérii budou mít hráči možnost závodit s vlastním týmem proti těm oficiálním z formule 1. Přidává se také split-screen pro dva hráče a role manažera.

Kariéra byla v posledních letech nastavena na deset sezon, ale nyní bude možné vybírat ze tří délek. Kromě toho bude i alternativní volba počtu velkých cen. Původní kalendář nabízí dvaadvacet závodů, ale ve hře bude možné odjet i šestnáct nebo deset Velkých cen včetně nového závodu v Hanoji a Zandvoortu.

Předchozí hra F1 2019 nabízela speciální edici Senna vs Prost, tentokrát se bude jednat o Deluxe Schumacher Edition, kde jak již název napovídá, uvidíme vozy Michaela Schumachera. Nově budou v nabídce vozy Jordan 191, Benetton B194, Benetton B195 a Ferrari F1-2000. Původní historické monoposty z předchozích let zatím potvrzené nejsou, ale měli bychom je také očekávat.

Vydání nové hry je pravděpodobně urychlené kvůli zvýšenému zájmu o virtuální závodění. Otázkou ale je, jak chtějí vývojáři například nastavit rozložení sil jednotlivých týmů, jelikož jsme ještě letošní monoposty v závodech vidět nemohli.

Diskuse k článku

Napsat komentář