GP Japonska: Emotivní závod nejen pro Manor

Blíží se GP Japonska – domácí závod pro Hondu. Zároveň máme před sebou smutné výročí a nejen tým Manor čeká emotivní velká cena. Přesně před rokem se při GP Japonska vážně zranil Jules Bianchi. Při této nehodě utrpěl těžké poranění hlavy a svůj největší boj prohrál po devíti měsících letos v červenci. „Byli jsme s…

Štítky: Jules Bianchi Zveřejněno 23. 09 2015 — Marie Tomšíková

Blíží se GP Japonska – domácí závod pro Hondu. Zároveň máme před sebou smutné výročí a nejen tým Manor čeká emotivní velká cena. Přesně před rokem se při GP Japonska vážně zranil Jules Bianchi. Při této nehodě utrpěl těžké poranění hlavy a svůj největší boj prohrál po devíti měsících letos v červenci.

„Byli jsme s Julesem jeden tým. Přejeme si tento víkend prožít v soukromí a doufám, že to každý pochopí a bude to respektovat. Moje práce je udržet si stejné pracovní prostředí i přes tuto velmi obtížnou situaci. Bude to trochu jiné než v Monaku nebo Maďarsku. Máme velký respekt k jeho rodině a jeho jméno bude na našem autě v každém závodě. Asi nedokážeme vytěsnit naše vzpomínky, ale do Suzuky přijedeme se ctí. Doufám, že všichni odvedeme dobrou práci,“ řekl Booth.

Především pro piloty Manoru to nebude jednoduchý víkend. Will Stevens řekl, že po nepovedené GP Singapuru věří v dobrý výsledek pro Julese.

„Bude to pro nás všechny velmi emotivní, ale musíme zůstat profesionální. Bude to výzva i mimo trať,“ řekl Stevens.

Motorsports: FIA Formula One World Championship 2014, Grand Prix of Russia, garage of #17 Jules Bianchi (FRA, Marussia F1 Team), *** Local Caption *** +++ www.hoch-zwei.net +++ copyright: HOCH ZWEI +++

 

Diskuse k článku

Napsat komentář