Vedení Mercedesu si pochvaluje situaci v týmu, lepší prý dosud nebyla

Technický šéf Mercedesu Paddy Lowe se nechal slyšet, že jeho tým je silnější než kdykoli předtím a týmový duch mu rozhodně nechybí. Jezdci Nico Rosberg a Lewis Hamilton prý berou souboj o titul a svou rivalitu velmi profesionálně. Rosberg s Hamiltonem se příští víkend v Abu Dhabi utkají v souboji o šampionát, přičemž první jmenovaný má značnou výhodu.…

1 Štítky: Lewis Hamilton Mercedes Nico Rosberg Paddy Lowe Zveřejněno 21. 11 2016 — Šimon Trantina

Technický šéf Mercedesu Paddy Lowe se nechal slyšet, že jeho tým je silnější než kdykoli předtím a týmový duch mu rozhodně nechybí. Jezdci Nico Rosberg a Lewis Hamilton prý berou souboj o titul a svou rivalitu velmi profesionálně.

Rosberg s Hamiltonem se příští víkend v Abu Dhabi utkají v souboji o šampionát, přičemž první jmenovaný má značnou výhodu. Pokud Hamilton vyhraje, stačí Rosbergovi dojet na pódiu, neb má dvanáctibodový náskok.

banner_most

„Nejlepší sezony jsou ty, ve kterých se o mistru světa rozhodne v posledním závodě a nám se to znovu podařilo vyprodukovat. Oba si titul naprosto zaslouží, uvidíme, jak to dopadne. Musíme ocenit Lewise za jeho práci v posledních závodech. Byl naprosto soustředěný, disciplinovaný a jel vždy skvěle. Je jedním z nejlepších v historii formule 1, je těžké ho porazit, když je ve formě.

V Abu Dhabi je ale všechno v sázce, stát se může cokoli.Jsme silnější než jsme kdy byli předtím, máme mezi sebou skvělé vztahy a týmový duch funguje naplno. Nemůžeme si přát lepší rozpoložení před posledním závodem sezony,“ říká Lowe.

Britský inženýr také dodává, že se nebojí toho, že by boj o titul mělo rozhodnout technické selhání. Tým prý udělal všechno, co bylo v jeho silách, aby zajistil stoprocentní spolehlivost u obou aut. „Netrápí mě to. Vím, že tým dělá první poslední pro udržení spolehlivosti, která je naprosto zásadní. Občas míváme komplikace, letos jsme však byli zatím nejspolehlivější, co se historie Mercedesu týče.

Může se stát, že budeme mít v Abu Dhabi nějaký problém. Bylo by to však necharakteristické, pojedeme tam a odvedeme stejnou práci jako vždy. Jsem maximálně přesvědčen o tom, že oba jezdci budou mít stejné podmínky pro boj o mistrovství světa.“

Čtěte dále: V čem Mercedes převyšuje své soupeře? Zdroj náskoku poodhalen

Zaměřeno na Mercedes a hlavně Nika Rosberga. Podaří se mu za týden na okruhu Yas Marina ukořistit svůj první titul na úkor kolegy Lewise Hamiltona?

Zaměřeno na Mercedes a hlavně Nika Rosberga. Podaří se mu za týden na okruhu Yas Marina ukořistit svůj první titul na úkor kolegy Lewise Hamiltona?

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Vedení Mercedesu si pochvaluje situaci v týmu, lepší prý dosud nebyla”

  1. Leon1966 napsal:

    to určitě…

Napsat komentář