Video rozhovor: Josef Král v nové roli komentátora F1

Bývalý závodník formule GP2 a testovací pilot F1 Josef Král se chystá na rozšířenou roli televizního komentátora. V rozhovoru pro televizi Sport 1 a Sport 2, která i letos bude přenosy velkých cen vysílat, se Král svěřil s řadou myšlenek před startem nové sezony. Josef Král bude s Tomášem Richtrem komentovat páteční tréninky a sobotní…

2 Štítky: Josef Král TV Zveřejněno 9. 03 2016 — GPF1.cz

Bývalý závodník formule GP2 a testovací pilot F1 Josef Král se chystá na rozšířenou roli televizního komentátora. V rozhovoru pro televizi Sport 1 a Sport 2, která i letos bude přenosy velkých cen vysílat, se Král svěřil s řadou myšlenek před startem nové sezony.

Josef Král bude s Tomášem Richtrem komentovat páteční tréninky a sobotní kvalifikaci. Nedělní Studio F1 bude moderovat Tomáš Richtr s Josefem Králem a Janem Charouzem.

Přenosy samotných závodů jsou pak dvojjazyčné: pro Českou republiku bude komentovat dvojice Tomáš Richtr & Jan Charouz, pro Slovensko Števo Eisele & Josef Král.

Stejně jako vloni programy Sport 1 & Sport 2 odvysílají živě všechny jízdy jednadvaceti velkých cen. V pátek a sobotu odpoledne příští týden pak televize chystá speciální půlhodinové Studio F1 s Josefem Králem.

O své myšlenky před odjezdem na první přenos letošní sezony F1 se podělil také Tomáš Richtr

Diskuse k článku

2 komentáře: “Video rozhovor: Josef Král v nové roli komentátora F1”

  1. nechciseregistrovat napsal:

    otas Můžeme být rádi, že komentuje na slovácích. Ti dva čehuni se nedaj poslouchat.

  2. otas napsal:

    Super zpráva, Jozef měl vloni velmi kvalitní komentáře, když občas zaskakoval. Krok správným směrem. Jen mě mrzí, že závod bude komentovat na slovenské stopě.

Napsat komentář