Vettel: Zrušení Monzy by nám zlomilo srdce

Vyjednávání o dalším osudu Monzy pokračuje.

2 Štítky: Sebastian Vettel Zveřejněno 6. 09 2015 — Jindřich Kleinbauer

Bezprostředně po skončení závodu na Monze Sebastian Vettel prohlásil, že zrušení velké ceny „kvůli penězům by nám zlomilo srdce“.

O dalším osudu Monzy se vyjednávalo i tuto neděli. Organizátoři by rádi měli kontrakt s Ecclestonem již podepsaný. Ale Ecclestone prohlásil, že je na to příliš brzy.

Vettel, který dokončil dnešní závod na druhém místě, si na stupních vítězů hodně užíval nádhernou atmosféru v Monze. Poprvé jako jezdec Ferrari.

„Podívejte se na to, další dodávat netřeba,“ řekl Vettel a mínil tím dav nadšených tifosi na trati po skončeném závodě.

„Tohle je moje nejlepší druhé místo vůbec, hodně si to užívám. Pokud by Monza měla v kalendáři chybět z nějakých podělaných finačních důvodů, utrhlo by mi to srdce. Atmosféra je tu úžasná. Neuvěřitelný den.“

Diskuse k článku

2 komentáře: “Vettel: Zrušení Monzy by nám zlomilo srdce”

  1. Louis65 napsal:

    Kolego, v Německu se kvuli penezum nejelo jiz letos!

  2. Esprit napsal:

    Evropske ceny pujdou pryc, protoze Evropa jako takova ztraci svoje dominantni svetove postaveni. Zvykejme si- krasna, bezpecna bohata Evropa? S tim je konec. Cim to bude horsi, tim mene cen uvidime. Italie pujde, ferrari neferrari.Nehraje se o pocet fanousku na GP, ale o sponzory, o prachy za poradani a ja nevim co vsechno. Evropa bude mit jednou jedinou velkou cenu. Ta bude asi v Nemecku. Je to spatny hosi.

Napsat komentář