McLaren a Red Bull ukončily spor o Fallowse, soud nebude

Šéf skupiny McLaren Ron Dennis a šéf Red Bullu Racing Christian Horner dohodli, jak vyřeší spor a aerodynamika Dana Fallowse.

1 Štítky: Dan Fallows McLaren Red Bull Zveřejněno 9. 06 2014 — Jan Pastorek

Během víkendu kanadské Grand Prix se šéf skupiny McLaren Ron Dennis a šéf Red Bullu Racing Christian Horner dohodli, jak vyřeší spor a aerodynamika Dana Fallowse.

Fallows se původně rozhodl odejít z Red Bullu a podepsal smlouvu s McLarenem, ale pak si své kroky rozmyslel a vrátil se k Red Bullu. McLaren to rozzlobilo a hrozil soudem pro porušení kontraktu.

Nakonec ale došlo k dohodě. „Podali jsme si ruku s panem Dennisem, a protože je džentlmen a muž slova, znamená to, že máme dohodu,“ potvrdil Horner Autosportu.

Výměnou za co McLaren ustoupil od žaloby, ani jedna strana neodhalila. O finanční kompenzaci zřejmě nejde, má se za to, že spíš Red Bull pustí aerodynamika Prodromoua dřív, aby mohl do McLarenu. „Já to vím a vy o tom můžete spekulovat,“ řekl k pozadí dohody Horner.

Mluvčí wokingské stáje jen potvrdil, že je urovnání na světě. „Ron a Christian nedávno skutečně probrali několik nedořešených věcí a ano, vyřešili je. Jak říká Christian, podání ruky je vše, co s Ronem potřebujete.“

Diskuse k článku

Napsat komentář