Maldonado (opět) odmítá kritiku

Pastor Maldonado odmítá kritiku ze strany Jensona Buttona. Při pokusu o předjížděcí manévr na výjezdu ze zatáčky číslo sedmnáct Button přišel o část předního křídla. Tento incident byl vyšetřován, ale ani jeden z pilotů nebyl potrestán. Button očividně není spokojen s výrokem komisařů a chování Maldonada označil jako velmi zvláštní. “Maldonado vyjel mimo trať a…

1 Štítky: Jenson Button Pastor Maldonado Zveřejněno 23. 09 2015 — Marie Tomšíková

Pastor Maldonado odmítá kritiku ze strany Jensona Buttona. Při pokusu o předjížděcí manévr na výjezdu ze zatáčky číslo sedmnáct Button přišel o část předního křídla. Tento incident byl vyšetřován, ale ani jeden z pilotů nebyl potrestán. Button očividně není spokojen s výrokem komisařů a chování Maldonada označil jako velmi zvláštní.

“Maldonado vyjel mimo trať a když se vracel, tak si nedal pozor a skončilo to kontaktem. Byla to neobvyklá situace, ale já jsem chybu neudělal,” řekl Button.

Maldonado z nehody také nevyvázl bez následků. Navzdory poškození nakonec závod dokončil na dvanáctém místě. Na tuto situaci má ale odlišný názor:

“Když máte před sebou auto, tak se chcete před něj dostat. Chápu to, co chtěl Jenson udělat, ale měl si dát pozor na kontakt. Bylo to velmi nešťastné. Já i Jenson jsme si poškodili své vozy, ale jenom jsem bránil svoji pozici. To je prostě závodění.”

Renault je jen krůček od odkoupení Lotusu a alespoň částečná změna v jezdecké sestavě je více než pravděpodobná. Lotus ale v neděli po závodě oznámil, že Maldonado zůstává pro sezónu 2016.

Motorsports: FIA Formula One World Championship 2015, Grand Prix of Austria, #13 Pastor Maldonado (VEN, Lotus F1 Team), *** Local Caption *** +++ www.hoch-zwei.net +++ copyright: HOCH ZWEI +++

Diskuse k článku

Napsat komentář