Formou aplikace bude vydáno virtuální muzeum Michaela Schumachera

U příležitosti 50. narozenin Michaela Schumachera vydá jeho rodina aplikaci virtuálního muzea Official Michael Schumacher App. V nejnovějším prohlášení rodina opět poprosila, aby veřejnost respektovala přání držet informace o Schumacherově zdravotním stavu v soukromí.

Štítky: Michael Schumacher Zveřejněno 2. 01 2019 — GPF1.cz

Ve čtvrtek 3. ledna oslaví Michael Schumacher 50. narozeniny. O den dříve vydala jeho rodina oficiální prohlášení, ve kterém prozradila, že bude vydána aplikace – virtuální muzeum – Official Michael Schumacher App. Schumacherova rodina znovu nepoodhalila žádný detail ohledně Michaelova zdraví a poprosila, aby bylo respektováno Michaelovo přání na soukromí v záležitosti jeho kondice.

Plné prohlášení rodiny Michaela Schumachera:

„Moc nás těší, že můžeme zítra oslavit Michaelovy 50. narozeniny společně s vámi a z hloubi našich srdcí děkujeme za to, že tak můžeme učinit společně. Jako dárek pro Michaela jste vy a my, nadace Keep Fighting, vytvořili virtuální muzeum. Ve čtvrtek bude vydána The Official Michael Schumacher App, která nám umožní připomenout si všechny Michaelovy úspěchy. Tato aplikace je dalším krokem v našich snahách vzdát hold jemu i vám, fanouškům, oslavou jeho úspěchů. Přejeme vám s aplikací mnoho zábavy.

Michael může být hrdý na to, čeho dokázal, a jsme i my! Také proto si připomínáme jeho úspěchy prostřednictvím výstavy ‚Michael Schumacher Private Collection exhibition‘ v Kolíně nad Rýnem, vydáváním pamětí na sociálních sítích a pokračováním v charitativní činnosti skrze Keep Fighting Foundation. Chceme si pamatovat a oslavovat jeho vítězství, rekordy a výročí.

Můžeme vás ujistit, že Michael je v těch nejlepších rukou a že děláme vše, co je lidsky možné, mu pomoci. Prosíme, mějte porozumění pro naši snahu plnit Michaelová přání držet informace o jeho zdraví v soukromí, jako tomu bylo vždy. Dovolte nám současně mnohokrát poděkovat za vaše přátelství a přejeme vám zdravý a šťastný rok 2019.“

Diskuse k článku

Napsat komentář