Během Monaka soutěžte se SmileCar o poukaz za 5 tisíc korun

Během GP Monaka soutěže se Smile Car o poukaz za 5 tisíc korun. Získá je ten, kdo bude mít nejvíce bodů právě z GP Monaka. Navíc každý, kdo se registruje do služby Smile Car, dostane poukaz na 500 korun.

Štítky: Soutěž Zveřejněno 24. 05 2018 — GPF1.cz

Pro registraci do systému SmileCar klikněte sem. Bez registrace není udělení nabízených odměn možné.

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ:

Entry for Mistrovství světa vozů formule 1 sezony 2018
No races available in this championship.
Race:
Fastest Lap
Pole
Position 1
Position 2
Position 3
Position 4
Position 5

SmileCar o sobě říká:

SmileCar je mladá, rychle se rozvíjející firma, která ve spolupráci s LEO Expressem přináší do České republiky moderní způsob dopravy v podobě takzvaného peer-to-peer carsharingu (tedy sdílení aut mezi lidmi navzájem). Naše služba fungující na principu sdílené ekonomiky spojuje lidi, kteří mají auto a nepoužívají ho každý den, s lidmi, kteří ho potřebují jen občas. Třeba na výlet, stěhování či dovolenou.

Na projektu jsme začali pracovat v roce 2016 a naším cílem je zefektivnit využívání vozového parku v ČR. Náš koncept je založen na vzájemné důvěře lidí, díky které můžeme nabídnout zábavnější, levnější i ekologičtější produkt, než nabízejí klasické autopůjčovny. Prostě věříme, že lidé jsou z podstaty slušní a ochotní si vzájemně pomoci.

SmileCar si zakládá především na rychlosti a jednoduchosti. Celý proces registrace probíhá přes mobilní aplikaci a během pár minut si tak půjčíte auto nebo ho nabídnete jiným bez nutnosti zdlouhavého papírování.

Momentálně si přes SmileCar můžete pronajmout vozy zaparkované v České republice, avšak nic Vám nebrání v nich procestovat celou Evropu. Navíc pevně věříme, že v budoucnu se naše aplikace rozšíří i do dalších zemí.

V případě jakýchkoliv dotazů, návrhů či připomínek nás neváhejte kontaktovat na info@smilecar.com nebo se za námi stavte na kávu či čaj. Sídlíme v ulici Řehořova 4 v Praze na Žižkově.“