Američan Rossi v Manoru střídá Merhiho

Tým Manor střídá jezdce: Roberta Merhiho vystřídá Američan Alexander Rossi, a to již teď v Singapuru. Španěl Merhi by se měl do svého kokpitu vrátit při Velké ceně Ruska, ale Rossi má slíbeno pět závodů. Do konce sezny jich zbývá sedm. Tým Manor to potvrdil ve svém tiskovém prohlášení ve středu odpoledne ústy šéfa týmu…

4 Štítky: Alexander Rossi Manor Roberto Merhi Zveřejněno 16. 09 2015 — GPF1.cz

Tým Manor střídá jezdce: Roberta Merhiho vystřídá Američan Alexander Rossi, a to již teď v Singapuru. Španěl Merhi by se měl do svého kokpitu vrátit při Velké ceně Ruska, ale Rossi má slíbeno pět závodů. Do konce sezny jich zbývá sedm.

Tým Manor to potvrdil ve svém tiskovém prohlášení ve středu odpoledne ústy šéfa týmu Johna Boothe. Není bez zajímavosti, že John Booth bude přítomen na páteční oficiální tiskové konferenci FIA, takže se můžeme těšit na zajímavé otázky, a doufejme i odpovědi.

Alexander Rossi nyní závodí v seriálu formule GP2. Ty budou startovat ještě v Soči, Bahrajnu a Abú Dhabi v rámci velkých cen F1 (s výjimkou Bahrajnu). Rossi má v průběžném pořadí seriálu 153 bodů, vede Stoffel Vandoorne s 261 body.

Tým potvrdil, že Roberto Merhi za Manor pojede ještě v Rusku a Abú Dhabi.

Alexander Rossi už má s jízdou v monopostu F1 v rámci Grand Prix víkendu zkušenosti: vloni v Belgii nastoupil do pátečního tréninku s Marussií, před tím v ojedinělých příležitostech mezi lety 2012 a 2014 pro tým Caterham.

Alexander Rossi

Diskuse k článku

Napsat komentář