Pojeďte do Monaka na unikátní závody historických vozů formule 1

Chcete spatřit na vlastní oči závody vozů F1, které v současné královně motorsportu už nefigurují, a to navíc v atraktivní lokalitě? Pak pro vás máme zajímavý tip: Navštivte s cestovní kanceláří Prima Italia jubilejní desátý ročník Grand Prix Monaka historických vozů, který se koná 13.–15. května. Celý zájezd pak proběhne ve dnech 12.–16. května, tedy…

Štítky: GP Monaka Zájezd Zveřejněno 17. 04 2016 — GPF1.cz

Chcete spatřit na vlastní oči závody vozů F1, které v současné královně motorsportu už nefigurují, a to navíc v atraktivní lokalitě? Pak pro vás máme zajímavý tip: Navštivte s cestovní kanceláří Prima Italia jubilejní desátý ročník Grand Prix Monaka historických vozů, který se koná 13.–15. května.

Celý zájezd pak proběhne ve dnech 12.–16. května, tedy dva týdny před regulérním závodem  F1, a jeho cena činí 6 780 Kč. Za nástupní lokality byla vybrána dvě místa; Praha a Plzeň. Vstupenky pak lze pořídit v rozmezí od 990 Kč (na den) do 2350 Kč (za celý víkend).

Zažijete unikátní atmosféru starých časů...

Zažijete unikátní atmosféru starých časů…

Na monacké trati budete mít možnost spatřit vozy F1 z let 1930–1980, závodit zde však budou i jiné kategorie jako F3 či historické sportovní vozy. S tím souvisí i přítomnost slavných osobností z historie formule 1 – z posledních závodů, které se v Monaku uskutečnily, lze jmenovat například Alaina Prosta, Sira Stirlinga Mosse, Alaina de Cadeneta nebo třeba Tiffa Needela.

Tento monacký závod se koná každé dva roky a těší se velkému zájmu diváku. Očekávaná návštěva je 70 000 návštěvníků. S tím souvisí i relativně rychlý úbytek vstupenek. V případě zájmu proto tedy na nic nečekejte a lístky si objednejte, dokud ještě jsou k dispozici.

Podrobné informace o zájezdu včetně možnosti jeho objednání pak najdete na této webové stránce.

Pakliže chcete zavítat na klasickou Velkou cenu, pak si zcela jistě vyberete z další nabídky zájezdů a vstupenek na závody formule 1.

MNC Historique_2016

 

Diskuse k článku

Napsat komentář