Známe výherce soutěže o hru F1 2016 s JRC Czech!

Na začátku měsíce jsme ve spolupráci se společností JRC vyhlásili soutěž o tři kusy nejnovější oficiální hry formule 1 2016. Úkolem soutěžících bylo tipovat čas vítěze kvalifikace na Grand Prix Singapuru. A nyní známe vítěze! Účastníci si mohli zvolit, zdali chtějí soutěžit o hru ve verzi pro PC, PS4 nebo Xbox One. Nejblíže vítěznému času…

1 Štítky: F1 2016 Soutěž Zveřejněno 17. 09 2016 — Lukáš Štěrovský

Na začátku měsíce jsme ve spolupráci se společností JRC vyhlásili soutěž o tři kusy nejnovější oficiální hry formule 1 2016. Úkolem soutěžících bylo tipovat čas vítěze kvalifikace na Grand Prix Singapuru. A nyní známe vítěze!

Účastníci si mohli zvolit, zdali chtějí soutěžit o hru ve verzi pro PC, PS4 nebo Xbox One. Nejblíže vítěznému času Nika Rosberga 1:42,584 u platformy PC byl uživatel s nickem rerichalubos a časem 1:42,568.

Verzi pro PS4 vyhrál michal1.ferrari, který tipoval čas jen o šest tisícin horší, než jaká byla skutečná hodnota pole position. Stejný čas, tedy 1:42,578, tipoval i výherce xboxové verze s nickem domi7. Všichni výherci byli kontaktování individuálně, gratulujeme!

Pokud jste nevyhráli, můžete zkusit své štěstí v další tipovací soutěži. Tentokrát hrajeme o jízdu v simulátoru F1 s Janem Charouzem, a to včetně hrazené dopravy a ubytování v Praze.

Foto: static.trueachievements.com

Diskuse k článku

Napsat komentář