Z padoku GP Austrálie – ohlasy

Vážení fandové formule 1. Pro start letošní sezony 2017 nabízíme doufáme atraktivní novinku: průběžné obrazové zpravodajství přímo z místa dění, ať už prostřednictvím samotných týmů, novinářů, hostů, fanoušků: ŽIVĚ z padoku.

3 Štítky: GP Austrálie Zveřejněno 26. 03 2017 — GPF1.cz

Výjimečně startujeme ‚ŽIVĚ z padoku‘ již v pondělí před závodem, normálně ale bude spuštěn ve čtvrtek, kdy je v dějišti velké ceny takzvaný media den: setkání s jezdci a zástupci týmů. Bude pokračovat přes pátek a sobotu až po nedělní závod. Obsahem budou postřehy a zejména ohlasy těch nejdůležitějších: samotných účastníků. Zkrátka, jako kdybyste tam byli skoro vy osobně! Doufám, že se vám nový nápad zalíbí. Prostě: Vítejte v padoku!

omv-banner

[oa_livecom_event id=’28‘ ]

Diskuse k článku

3 komentáře: “Z padoku GP Austrálie – ohlasy”

  1. Rendy napsal:

    Alonso má pravdu, že slavit není co, ale 13 místo na startu zase tak špatné to není, jak se předpovídalo, že neodejdou ani kvalifikaci a když tak poslední. Co se týká závodu, tak to už mám obavy, jestli dojedou do cíle, ale věřím že ano, i když si nedělám iluze, že to bude na body… 🙁 Každopádně fandím a věřím, že se to letos ještě o dost zlepší a snad se s velkou dávkou štěstí McLaren dostane i na bednu…

  2. Jakub McL napsal:

    Tak McLaren, do toho!!! Doufám, že obavy vymizí!!!

  3. Martin297 napsal:

    Kde najdu „živý přenos“???

Napsat komentář