Zástupci Schumacherovy nadace přijedou do Česka

Anketa Zlatý volant, pro nejlepší české závodníky s tradicí desítek let, vstoupila do nové éry. Slavnostní vyhlášení v moderním hávu s Liborem Boučkem proběhne 22. února 2018 v Kongresovém sále PVA Expo Praha. Jedním z nejváženějších hostů bude dlouholetá manažerka legendy Michaela Schumachera, Sabina Kehmová. Převezme slavnostně šek na částku, kterou čeští a slovenští fanoušci zašlou nadaci Keep Fighting Foundation.

Štítky: Michael Schumacher Zlatý volant Zveřejněno 7. 02 2018 — GPF1.cz

Jedna z největších postav formule 1, sedminásobný mistr světa Michael Schumacher, utrpěl vážná poranění hlavy po incidentu během lyžování v roce 2013. Od té doby se zotavuje na přání rodiny v neznámém stavu, skryt před očima veřejnosti. Z původního emotivního hashtagu #KeepFightingMichael vznikla profesionální nadace Keep Fighting.

Pořadatel ankety Zlatý volant se rozhodl k tomuto projektu připojit a otevřít zvláštní bankovní účet. Partneři ankety Zlatý volant a fanoušci Michaela Schumachera mohou na účet dobrovolně posílat příspěvky. Výtěžek z projektu bude předán výkonné ředitelce nadace „Bojuj dál (Keep Fighting Foundation)“ paní Sabine Kehmové při příležitosti slavnostního předávání cen Zlatý volant dne 22. února 2018 v Kongresovém sále PVA Expo Praha.

„Michael Schumacher obdržel cenu Zlatý volant v roce 2012 jako čestný host. Rádi bychom mu poděkovali za podporu při pořádání této akce k získání finančních prostředků, vyjádřili podporu a případně dali podnět dalším členům české motoristické obce,“ řekl pořadatel a mecenáš ankety Zlatý volant Josef Zajíček. Číslo bankovního účtu, kam mohou příznivci Michaela Schumachera a ankety Zlatý volant zasílat příspěvky, je 1387353496/2700.

JosefKral

Diskuse k článku

Napsat komentář