Zákazníkům Skylinku budou nadále k dispozici přenosy formule 1

Majitel práv na přenosy formule 1 a operátor Skylink se dohodli na prodloužení spolupráce. Znamená to, že přímé přenosy velkých cen formule 1 budou zákazníkům nadále poskytování prostřednictvím programů Sport1 a Sport2.

Štítky: 2018 Sport TV TV Zveřejněno 27. 02 2018 — Tomáš Richtr

Nová smlouva, která platí od 1. března 2018, umožňuje zákazníkům satelitní platformy Skylink v České republice a na Slovensku nadále využívat kompletní portfolio osmi televizních stanic z nabídky AMCNI CNE.

Dohoda zahrnuje prodloužení vysílací smlouvy pro stanice AMC, Film+, Sport 1, Sport 2, Minimax, JimJam, TV Paprika a Spektrum HD. Skvělou zprávou pro diváky je přesun oblíbené dokumentární stanice Spektrum HD od 1. března do programového balíčku Multi, díky čemuž ji bude moci sledovat ještě více zákazníků než dosud.

„Těší nás, že programy AMC Networks zůstávají v nabídce Skylinku. Navíc, díky novým podmínkám jsme mohli začít pracovat i na zařazení těchto programů do naší internetové televize, Skylink Live TV. Diváci se na ně mohou těšit již za několik málo týdnů,“ říká Jaromír Glisník, člen představenstva M7 Group S.A.

“Tato dohoda je dalším významným mezníkem v našem dlouhodobém vztahu se společností M7 Group. Jsme přesvědčeni, že si diváci Skylinku dozajista užijí kvalitní a jedinečný obsah, který naše portfolio filmových, seriálových, sportovních, zábavně-vzdělávacích a dětských stanic nabízí,“ říká Balázs Hajós, VP of Affiliate Sales v AMC Networks International – Central and Northern Europe.

Stanice z portfolia AMCNI CNE představí toto jaro výjimečnou nabídku exkluzivního obsahu. Na stanicích Sport1 a Sport2 odstartuje nová sezona Formule 1 a na stanici AMC se mohou diváci těšit na premiéru zbrusu nového hororového seriálu The Terror nebo již 4. sezonu zombie série Fear the Walking Dead.

Diskuse k článku

Napsat komentář