Williams věří, že bude nejlepším blíž než v prvních dvou závodech

Massa i Bottas podle svých slov dosáhli maxima, ale kvalifikovali se až za mercedesy a Vettelem. Prý musí zlepšit závodní tempo.

Štítky: Felipe Massa Rob Smedley Valtteri Bottas Williams Zveřejněno 11. 04 2015 — Filip Fikejz

Massa i Bottas podle svých slov dosáhli maxima, ale kvalifikovali se až za mercedesy a Vettelem. Prý musí zlepšit závodní tempo.

Vozy Williams v kvalifikaci na Velkou cenu Číny v Šanghaji zaostaly za dvojicí mercedesů a Sebastianem Vettelem. Felipe Massa skončil čtvrtý a Valtteri Bottas o příčku za ním.

Massa byl se svým rychlým kolem spokojen. „Z auta jsem dostal maximum a ukázal, že pořád bojujeme s Ferrari. Auto se během víkendu zlepšuje a pro kvalifikaci jsme zvolili správné nastavení,“ pochvaloval si. Brazilec si uvědomuje, že se počítá až zítřek, takže doufá, že vše půjde hladce a pro tým získá maximum možných bodů.

Bottas měl v závěrečné fázi kvalifikace problémy se zadní částí vozu. „Víme, že musíme zapracovat na našem závodním tempu, ale mohli bychom být blíž nejlepším než v prvních dvou závodech,“ věří. „Auta před námi vypadají silně, musíme se zaměřit na opotřebení pneumatik.“

Hlavní výkonový inženýr Rob Smedley souhlasí, že jezdci dostali z vozu maximum. „Po třetím tréninku jsme měli hodně práce, tu jsme zvládli, takže jsem spokojen. Dostali jsme se na dobrou výchozí pozici pro závod a doufáme ve slušný výsledek,“ zhodnotil.

Diskuse k článku

Napsat komentář