Williams prý podepsal s Kubicou, tým to ale popírá

Robert Kubica uzavřel s Williamsem dvouletou smlouvu. Tato zpráva se dnes objevila ve světových médiích, aby ji následně Williams dementoval. Přesto se zdá, že Polák je největším favoritem na zisk místa po končícím Felipe Massovi.

Štítky: Robert Kubica Williams Zveřejněno 21. 11 2017 — Lukáš Štěrovský

Během úterního dopoledne oblétla svět zpráva, která se objevila například na webu televizní stanice RTL či francouzské Canal Plus. Podle ní podepsal Robert Kubica s Williamsem dvouletou smlouvu. Brzy nato ale samotný tým něco takového popřel.

„Přestože s Kubicou jednáme, zatím stále není rozhodnuto, kdo nahradí Massu,“ stojí v tiskové zprávě britské stáje. „Definitivní oznámení bude vydáno, až budeme mít co prohlásit. O víkendu v Abú Dhabi nic v plánu není.“

Přesto to vypadá, že Polák je nejvážnějším aspirantem na sedačku Williamsu pro rok 2018. Tým jej jednak favorizuje do pozice pilota, který odjede dvoudenní testy pneumatik pro Pirelli po závodě v Abú Dhabi, navíc za Kubicou stojí Nico Rosberg, který by z pozice manažera mohl nabídnout zajímavý finanční bonus. Dalšími aspiranty na sedačku jsou Paul di Resta, Pascal Wehrlein a Daniil Kvjat.

Diskuse k článku

Napsat komentář