Stačí fotka a Škoda Kodiaq je na víkend tvoje

Blíží se termín uzávěrky přihlášek do motokárového turnaje v rámci Vyvrcholení sezony F1 v sobotu 8. prosince. Na akci se ale samozřejmě může přijít podívat kdokoli i bez přihlášky, jen nebude závodit. Turnaj na simulátorech je už vyprodaný, ale odpoledne budou k dispozici volné jízdy na dvou simulátorech F1. Pokud nedorazíš, můžeš i ty soutěžit o Škodu Kodiaq na víkend: stačí publikovat fotky s tématikou F1 nebo motokár z Praga areny a příspěvek osadit hashtagem #F1effective.

5 Štítky: Effective Racing Praga arena Zveřejněno 2. 12 2018 — GPF1.cz

Je tady opět loučení se sezonou. Effective loučení se sezonou, a to v sobotu 8. prosince od 9:00 hodin. Samozřejmostí je motokárovy turnaj pro muže a ženy a nově F1 Esports turnaj dvojic na simulátoru. Soutěží se o Škodu Kodiaq na víkend od Auto Palace Spořilov, kterou si kdokoli může vyzkoušet na místě. Vrcholem dne bude projížďka opravdovou formulí týmu Effective na motokárové dráze v Praga aréně! Součástí vstupného je občerstvení. Hosty dne jsou závodníci Josef Král, Petr Fulín a Vladimír Netušil. Obdivovat na místě můžete vozy BMW X5 M a Mercedes-Benz třídy S od Filucars.

Tradiční vyvrcholení letošní sezony formule 1 je tu! Tentokrát se bude konat v sobotu. Místo je tradiční: pražská motokárová Praga arena. Pro letošek událost dozná určitých změn.

Pojede se tradičně motokárový turnaj pro 60 mužů a 10 žen, a to na zbrusu nových autech. Současně se bude konat F1 eSports ‚pavoukový‘ turnaj na dvou oficiálních simulátorech F1 pro 16 účastníků – závod dvojic proti sobě v plném startovním poli s AI. Pro účastníky turnajů je připraveno občerstvení.

Když budeš fotit obrázky jednak ze samotné události, a nebo budeš předem pořizovat fotky s tématikou F1, a budeš je publikovat na Facebooku a Instagramu s hashtagem #F1Effective, tak můžeš na víkend vyhrát vůz Škoda Kodiaq od Autopalace Spořilov. Auto bude k dispozici během události na místě a můžeš se s ním i svést.

Přijdou se na tebe podívat profesionální závodníci a současně komentátoři přenosů F1 na Sport 2 Josef Král a Petr Fulín, a také ambasador celoroční soutěže na Sport 2 s týmem Effective Racing, Vladimír Netušil. Tým Effective Racing je patronem celého Vyvrcholení v Praga areně. Těšit se díky tomu můžeš na naprosto unikátní show: jízdu formulí Renault 2.0 po upravené motokárové dráze v Praga areně! Předcházet jí budou jízdy v závodním cestovním autě s Petrem Fulínem.

Rezervace pro účast do jednotlivých kategorií najdeš zde:

Motokárový turnaj pro muže Kapacita: 60 míst 590,- Kč
Motokárový turnaj pro ženy Kapacita: 10 míst 390,- Kč
F1 eSports turnaj Kapacita: 16 míst 90,- Kč

Diskuse k článku

5 komentářů: “Stačí fotka a Škoda Kodiaq je na víkend tvoje”

 1. kwakzabak napsal:

  jaromirv
  je to OK taky to tak mám 😉

 2. jaromirv napsal:

  Hezký den, můžu prosím dotaz? Už 25. listopadu jsem se přihlásil na eSports turnaj, zaplatil poctivě PayPalem a nikdy mi o tom od vás nepřišlo žádné potvrzení, něco jako přihláška, vstupenka, prostě nic. Je to tak v pořádku?

 3. kwakzabak napsal:

  Na stránce http://eformule.cz/event/f1simu/ jsem se zaregistroval,ale už mi nepřišlo nebo se neobjevilo nic abych mohl zaplatit, registrace proto abych mohl psát na tu stránku nefunguje, nic nepřišlo,tak to asi zbytečně padne 🙁

 4. Tomáš Richtr napsal:

  No jasně, doprovod je samozřejmý! 🙂

 5. kwakzabak napsal:

  Zdravím, je možný nějaký doprovod? bych se chce přihlásit už mu bylo 15 let,ale přeci jen ho tam nechci samotného a hlavně bych se hlavně rád podíval jak závodí. Díky
  Pavel Žabka

Napsat komentář