F1 Esports turnaj – poslední volná místa

Chceš zažít formuli 1 z pohledu pilotů F1Esports? Jsi tady správně!

Štítky: F1 Esports series Praga arena Zveřejněno 8. 03 2019 — Jiří Košta

Turnaj jízd na oficiálním F1 Esports simulátoru. Pojedeme 13. dubna od 10 hodin v Praga Aréně. Přímo na místě couching nabídne automobilová závodnice Gabriela Jílková.

V rámci projektu „Dostaň Gabrielu Jílkovou zpět do reálného závodění“ jsme připravili turnaj. Výtěžek půjde právě na tento projekt.

Princip je úplně stejný jako v tenise – turnajový pavouk. V prvním kole se utká 8 dvojic (16 závodníků). Dvojice budou sestaveny náhodným losem. Každá dvojice se zúčastní závodu na okruhu, který bude vylosován až na místě. Vítěz z každé dvojice postoupí do čtvrtfinále, semifinále a nakonec se bude konat finále. 

Závodník musí být alespoň 140 centimetrů výšky.

V prvním kole bude každý závodník absolvovat trénink, aby si jízdu na simulátoru užil bez zbytečného stresu vypadnutí v prvním kole. Po skončení turnaje budou simulátory pro účastníky turnaje k dispozici bez poplatku.

Pojede se na stejném simulátoru, na jakém se jezdí oficiální mistrovství světa F1 eSports. A jelikož se jedná především o zábavu a podporu projektu, nepojede se o žádné ceny.

Kousek ale ukážeme na našem facebooku, kde uděláme ze semifinále a finále živý přenos!

Cena je 200 korun.

Bližší informace se nachází na odkazu dole. V pravé části stránky na startovači lze zakoupit!

Diskuse k článku

Napsat komentář