Virtuální GP Bahrajnu bude odvysílána na tradičním programu Sport2 – SOUTĚŽ!

Bylo potvrzeno, že virtuální GP Bahrajnu bude odvysílána na tradičním programu Sport2 s českým komentářem. Konkrétně od 21:00 v neděli 22. března. Před tím od 19:00 bude odvysílán záznam loňsko opravdové GP Bahrajnu.

Štítky: eSports GP Bahrajnu Zveřejněno 21. 03 2020 — GPF1.cz

Televize Sport2 (AMC) dohodla s vedením formule 1 přenos plánované virtuální Velké ceny Bahrajnu v náhradě za tu zrušenou. Přenos tak bude na programu Sport2 v neděli 22. března od 21:00 s českým komentářem Tomáše Richtra a specialisty na F1 Esports series Jiřího Košty.

Před přenosem bude odvysílán záznam loňské opravdové Velké ceny Bahrajnu.

“Jsem nadšený z toho, že se povedlo dohodnout odvysílání přenosu virtuální, oficiální Velké ceny Bahrajnu na programu Sport2. Pravdou je, že řada reálných pilotů F1 se nezúčastní, ale vnímám to spíše jako setkání s diváky v nelehkých dobách za účelem vzájemně si pozvednout náladu. A na Facebooku Sport TV budeme v průběhu přenosu reagovat na dotazy fanoušků,” řekl komentátor F1 Tomáš Richtr.

Oficiální F1 poster GP Bahrajnu od Automobilist

Během neděle a v průběhu úvodních částí přenosu můžeš soutěžit o oficiální poster GP Bahrajnu od Automobilist, o který je paradoxně s ohledem na odložení závodu velký zájem a zbývá už jen pár kousků. Zkus odhadnout nejrychlejší čas závodu do formuláře níže. Nejpřesnější tip vyhrává.

Entry for Soutěž o oficiální poster GP Bahrajnu
No races available in this championship.
Race:
Pole
Position 1

“Je opravdu vzrušující, že můžeme fanouškům nabídnout alespoň malou náhradu za odložené závody formule 1. Věřím, že si nedělní večer společně užijeme a třeba někoho i na takové závodění také nalákáme!” těší se z nečekané zprávy komentátor virtuálních F1 Esports přenosů Jiří Košta.

Diskuse k článku

Napsat komentář