Video: Josef Král pilotem Ferrari

Komentátor přenosů formule 1 a profesionální pilot Josef Král se letos zúčastnil série závodů na 24 hodin s týmem Scuderia Praha. Jeden z nich se konal na okruhu v Brně. Král a jeho kolegové slavili na domácí půdě obrovský úspěch, v závodě obsadili první místo. Čtěte dále: Video: První závod na 24 hodin v České…

3 Štítky: Josef Král Video Zveřejněno 30. 11 2016 — Marie Tomšíková

Komentátor přenosů formule 1 a profesionální pilot Josef Král se letos zúčastnil série závodů na 24 hodin s týmem Scuderia Praha. Jeden z nich se konal na okruhu v Brně. Král a jeho kolegové slavili na domácí půdě obrovský úspěch, v závodě obsadili první místo.

Čtěte dále: Video: První závod na 24 hodin v České republice zná vítěze. Brněnský epilog ovládla posádka Josefa Krále!

Pavel Turek OMV

Diskuse k článku

3 komentáře: “Video: Josef Král pilotem Ferrari”

  1. louis65 napsal:

    Stejne tak na vasem webu postradam vysledkove a statisticke udaje. Kdyz chci zjistit kdo v dane VC zajel nejrychlejsi kolo (za ktere se v minulosti dokonce udeloval jeden bod) tak musim jit na jine weby. Skoda ze vas web je zalozem prakticky jen na clancich a fotech. Je konec sezony a to je nejlepsi cas k dalsimu rozvoji vaseho webu.

  2. louis65 napsal:

    Misto toho vam dam tip na upravu vyhledavani clanku. Dnes jsou serazene dle datumu (a casu) vydani. Navrhuji moznost serazeni take podle datumu (a casu) dle nejnovejsiho komentare k danemu clanku podobne jako to je v FB. Dnes se tezko odpovida na reakce ostatnich ctenaru na vlastni komentar z duvodu mnozstvi stale novejsich clanku. Podporili by jste diskuzi na vase clanky. S pozdravem vas ctenar a fanousek.

  3. louis65 napsal:

    Panove omlouvam se ale stejne jako nedavne reklamni sdeleni o zavodech pro verejnost v Brne, tak ani toto nema nic spolesneho s F1! Staci kdyz jste nas o tom informovali pri TV prenosech F1. Dekuji.

Napsat komentář