Vettelův nejrychlejší čas testů z dopoledne nikdo nepřekonal, Hamilton na Ferrari ztratil 0,3 sekundy

Sebastian Vettel z Ferrari zajel zatím nejrychlejší čas testů před startem ročníku 2017, a to dopoledne předposledního dne jízd. Několik minut před obědovou přestávkou zajel čas 1:19,024 a podle pozorovatelů přímo na závodní dráze nejel v závěru rychlého kola zcela naplno. Tento rychlý čas byl zajet na ultra-měkké fialové sadě pneumatik. Němec navíc odkroužil i…

Štítky: výsledky Zveřejněno 9. 03 2017 — Tomáš Richtr

Sebastian Vettel z Ferrari zajel zatím nejrychlejší čas testů před startem ročníku 2017, a to dopoledne předposledního dne jízd. Několik minut před obědovou přestávkou zajel čas 1:19,024 a podle pozorovatelů přímo na závodní dráze nejel v závěru rychlého kola zcela naplno. Tento rychlý čas byl zajet na ultra-měkké fialové sadě pneumatik. Němec navíc odkroužil i nejvíce kol.

Obrazové zpravodajství druhého týdne testů – sledovali jsme průběžně, podívejte se na záznam

Lewis Hamilton skončil druhý s časem 1:19,352 taktéž na fialových pneumatikách. Tým McLaren-Honda se nadále potýká s problémy. Stoffel Vandoorne během dopoledne nedobrovolně zastavil hned dvakrát. Odpoledne se trable nevyhnuly ani Toro Rossu a Renaultu, kvůli nímž se dvakrát přerušily jízdy. Pro ostatní jezdce proběhl čtvrtečních test v poklidu.

Výsledky třetího dne testů:
1489079542646

Diskuse k článku

Napsat komentář