Vettel: Žádný jednotlivec není víc než tým

Německý závodník tvrdí, že nikdo ve formuli 1 není větší než Ferrari. Naráží tak na Charlese Leclerca, který porážku v Singapuru nesl hodně těžce?

3 Štítky: Ferrari Sebastian Vettel Zveřejněno 24. 09 2019 — Lukáš Štěrovský

„Podle mého je velký omyl myslet si, že jste víc než tým. Nemyslím si, že jakýkoliv jednotlivec může být větší než Ferrari,“ odpověděl Vettel na otázku, zda nedělní vítězství bylo spíše dílem jeho, nebo taktiky stáje.

„Jak jsem řekl do rádia, prvně jde o to, že je to vítězství týmu. Podívejte se na fakta, jak špatně jsme na tom byli třeba v Maďarsku. Měli jsme minutovou ztrátu na vítěze. Pak jsme přijeli do Singapuru, který je co do charakteristiky velmi podobný, a bojovali jsme o pole position a výhru. To je týmový úspěch, tak to fakt cítím.

Samozřejmě, že řešíte hlavně sebe a svoje závody, ale myslím, že nic nemůže překonat tým. Po Monze jsem se cítil špatně kvůli sobě, ale i týmu. Po Singapuru mám radost ze sebe, ale i ze stáje. Bylo příjemné překvapení, jak jsme tu byli konkurenceschopní,“ dodal Němec.

Diskuse k článku

3 komentáře: “Vettel: Žádný jednotlivec není víc než tým”

 1. MIRUSAK napsal:

  Přesně jak říkáš :-), MULTI 21 , hned bych mu to předhodil být dotyčným tázajícím 🙂 Weber by mohl vykládat o jeho loajalitě týmu 🙂 🙂

 2. Aladin napsal:

  Tým je nejvíc, hlavně když jsem jeho jednička a mám k sobě dvojku 😂 Musíme spolupracovat.

 3. Itimi napsal:

  Ze to vravi Multi21 😀
  Osobne mi to je samozrejme jedno, kedze fandim inemu timu/jazdcovi

Napsat komentář