„Vettel mi ve tři ráno napsal, že nebude závodit.“ To urychlilo zrušení GP Austrálie

Francouzský pilot tvrdí, že Sebastian Vettel opustil dějiště závodu v Melbourne už v pátek v noci, kdy ještě nebylo oficiálně potvrzeno zrušení závodu. Sám Němec mu to prý napsal přes mobilní komunikátor WhatsApp.

Štítky: GP Austrálie Romain Grosjean Sebastian Vettel Zveřejněno 26. 03 2020 — Lukáš Štěrovský

„Spekulace začaly už ve čtvrtek večer. Nespal jsem moc dobře. Ve tři ráno jsem si přes WhatsApp psal se Sebastianem Vettelem,“ prozradil Romain Grosjean zákulisní informace z Grand Prix Austrálie, která byla zrušena jen pár hodin před startem prvního tréninku.

„Napsal jsem mu, proč nespí. Odepsal, že jede na letiště, že se vše ruší a závodit se nebude. Odpověděl jsem, že nic ještě nebylo oficiálně rozhodnuto. Odepsal, že mu Ferrari řeklo, že pokud chce, může odjet, tak jel. Takhle jsem se dozvěděl, že to zřejmě v Melbourne nebude vypadat dobře.“

A jak vlastně Grosjean vnímá pandemii koronaviru, která sužuje celý svět? „Musíme čekat a uvidíme. Myslím, že teď jsou mnohem důležitější věci než závody, i když je zvláštní, že jsme touhle dobou doma. Připadám si, jako by byl leden, a ne skoro duben,“ říká pilot Haasu.

Diskuse k článku

Napsat komentář