Vettel je zaskočený rychlostí Mercedesu

Ferrari bylo pomalé, alespoň to tvrdí Sebastian Vettel.

1 Štítky: Ferrari Sebastian Vettel Zveřejněno 18. 03 2019 — Jiří Košta

Sebastian Vettel se propadl ze třetí na čtvrtou příčku v úvodním závodě letošní sezony. Valtteri Bottas přitom dokázal zvítězit s náskokem 57 vteřin na německého pilota Ferrari.

„Pochopitelně se teď musíme vrátit zpět a pochopit problémy. Bylo to překvapivé a šokující, jak byl Mercedes rychlý. Bylo to pro ně jednoduché vítězství,“ řekl Vettel.

„Musíme ale zůstat zaměření sami na sebe. Máme pár dní abychom se na to podívali. Potřebujeme opět dostat pozitivní odezvu a projít si všechna data. V Barceloně během testů to bylo dobré, ale teď nemám takový pocit. Auto bylo velmi dobré, ale tento víkend tomu tak nebylo.

Čekal jsem, že v závodě budeme lepší, ale opak byl pravdou. Netuším, co se stalo ve druhém stintu, ale byl jsem pomalý už od začátku závodu. Poté to bylo jen horší.

Verstappen a Leclerc neměli žádné problémy s pneumatikami. Možná tam byl ještě nějaký další problém. To byl důvod, proč jsem se ptal na naší rychlost. Neměli jsme prostě grip.“

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Vettel je zaskočený rychlostí Mercedesu”

  1. Jakub McL napsal:

    Jak můžou být po těch posledních 5 letech udivení??? Vždyť Mercedes si s nimi pořád jenom hraje. Žádné 2 ligy. Mer a Fer a pak zbytek pole. Mercedes si jede svoji vlastní soutěž…

Napsat komentář