Verstappen své kritiky označil za „žárlivé válečníky u klávesnice“ bez zkušeností

Max Verstappen se znovu opřel do svých kritiků a osočil je, že jsou jen "válečníky u klávesnice", kteří umí jen kritizovat, aniž by měli vlastní zkušenost.

1 Štítky: Max Verstappen Zveřejněno 1. 07 2018 — GPF1.cz

Série Verstappenových chyb vedla k silné kritice ze strany fanoušků, kteří své pocity projevují na sociálních sítích.

„V každém sportu někteří lidé nenávidí nebo žárlí,“ reaguje na tuto kritiku Max Verstappen. „Tak to je. Lidé jenom žárlí, protože si myslí, že všechno vědí nejlépe. Ve fotbale si každý myslí, že může být hlavním trenérem a odvést lepší práci. Ve formuli 1 je to stejné. Všechno vědí lépe, i když nemají žádné zkušenosti.

Všichni se soustředí na mě. Ale do konce loňské sezony to bylo dobré, jenomže pak přišly dva nebo tři nepovedené víkendy a najednou mě všichni osočují z toho, že neumím jezdit.

Je to velmi nefér a na sociálních sítích jsou tihle válečníci u klávesnice, kteří jen něco napíšou a do očí mi to nikdy neřeknou. Je to zbabělé.

Většina toho je velmi neférová. Lidé někdy dělají chyby a já uznám, když udělám chybu. Vždy jsem byl otevřený, ale dělat kolem toho takový rámus a věci jen zbytečně komplikovat a hledat z atím něco, co tam není, to mě štve.“

Přijdou-li další otázky, někdo dostane do palice

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Verstappen své kritiky označil za „žárlivé válečníky u klávesnice“ bez zkušeností”

  1. kristian Klemens napsal:

    Jakoo pokud vím kritizoval ho i Jaques Villnueve takžé….

Napsat komentář