Verstappen se po nehodě cítí naprosto v pořádku

Nizozemský mladíček nepociťuje žádné následky hrozivě vypadající nehody, která jej před týdnem vyřadila ze závodu v Monte Carlu.

Štítky: Max Verstappen Toro Rosso Zveřejněno 31. 05 2015 — Tomáš Bohuslav

Nizozemský mladíček nepociťuje žádné následky hrozivě vypadající nehody, která jej před týdnem vyřadila ze závodu v Monte Carlu.

Verstappen byl jedním z nejaktivnějších jezdců v uplynulém závodě v Monaku, co se týče předjíždění. Na jeden ze svých předjížděcích manévrů ale škaredě doplatil, to když si chtěl v zatáčce Sainte Devote vyšlápnout na Romaina Grosjeana z Lotusu. Pilot Torro Rosso správně neodhadl brzdný bod, narazil do Francouzova monopostu a po tvrdém nárazu skončil v ochranných bariérách.

Jakkoliv hrozivě ale tento incident vypadal, Verstappen z něj odešel po svých a nyní znovu ujistil své fanoušky, že je zcela v pořádku.

„Po nešťastném konci monacké GP se teď cítím v pohodě, žádné následky jsem si z té nehody neodnesl,“ uvedl teprve sedmnáctiletý novic. „Dokonce jsem poté strávil i jeden den jezděním na motokárách, takže po psychické stránce je všechno v pohodě.“

Velká cena Monaka je však pro Holanďana minulostí, nyní se již plně soustředí na nadcházející závod v Montrealu, kde nikdy předtím nejel: „Závod v Kanadě pro nás bude se svými dlouhými rovinkami výzvou, ale myslím si, že i tak můžeme mít další silný víkend.“

Diskuse k článku

Napsat komentář