Sirotkin do Williamsu, jsou přesvědčeni Rusové

Se zprávou přišel webový portál news.sportbox.ru. Ten cituje poradce šéfa ruské motoristické federace, podle kterého bude brzy, nejspíše v pátek, oznámen vstup Sirotkina do F1 s týmem Williams. Robert Kubica si tak na návrat zřejmě musí nechat zajít chuť.

Štítky: Robert Kubica Sergej Sirotkin Williams Zveřejněno 13. 12 2017 — Lukáš Štěrovský

Zajímavé informace ohledně pozice druhého pilota Williamsu přišly z Ruska. Poradce šéfa ruské motoristické federace Igor Yermilin totiž nabídl médiím prohlášení, ze kterého lze mezi řádky vyčíst to, že dohoda mezi britským týmem a Sergejem Sirotkinem, testovacím pilotem Renaultu, je v podstatě hotovou záležitostí.

K závodní sedačce Sirotkinovi určitě pomůže (nebo pomohlo?) i patnáct milionů dolarů, které Williams obdrží, pokud vše klapne. Rus tím přebil desetimilionovou nabídku Roberta Kubici, za nímž v pozici manažera stojí loňský šampion Nico Rosberg.

„Všichni ruští fandové doufají v potvrzení Sirotkina u Williamsu v brzké době. Co je mi známo, tak probíhají jednání a Sergej spolu se svým managmentem na tom tvrdě pracuje. Raději bychom samozřejmě viděli oba ruské piloty v F1,“ naznačuje Yermilin to, že Sirotkinův vstup do F1 je zřejmě hotovou věcí, a současně naráží na Kvjatův prozatímní konec v královně motorsportu, „ale to je bohužel nemožné. Tak jako tak jsou ale oba hodni závodit pro Williams nebo jiný tým.“

Diskuse k článku

Napsat komentář