Van der Garde svým vystoupením Sauber překvapil, tým ale nehodlá reagovat

Tým Sauber vyjádřil údiv nad vyjádřením, které Giedo van der Garde poskytl v souvislosti s ukončením sporu o závodní sedačku.

2 Štítky: Giedo van der Garde Sauber Zveřejněno 18. 03 2015 — Jan Pastorek

Tým Sauber vyjádřil údiv nad vyjádřením, které Giedo van der Garde poskytl v souvislosti s ukončením sporu o závodní sedačku.

Van der Garde dostane od Sauberu odškodné za to, že ho tým nenechá závodit. Při příležitosti ukončení sporu dohodou poskytl holandský závodník rozsáhlé vyjádření, ve kterém vysvětlil pozadí této aféry a apeloval na formuli 1, ať zavede změny, které budou znamenat dodržování obvyklých standardů v obchodních vztazích.

Sauber byl vykreslen ve špatném světle, což překvapilo jeho fanoušky. „My jsme také byli opravdu překvapeni,“ uvedl tým. „Nevíme, jaké má Giedo úmysly. Možná se snaží prezentovat jako vítěz, i když jsme doufali, že naše dohoda přinese klid. Giedo se rozhodl pro jiný přístup, což nechápeme.“

Hinwilská stáj ale nehodlá pokračovat ve veřejné diskuzi, spor považuje za uzavřený.

„Měli bychom dobré odpovědi na mnoho prohlášení a obvinění z Giedova vyjádření. Ale dál to rozvádět by nepomohlo našemu týmu, fanouškům a partnerům. Byl by to jen špinavý boj v médiích, a tomu my se nepropůjčíme,“ dodal tým s tím, že se raději soustředí na příští závod v Malajsii.

Diskuse k článku

2 komentáře: “Van der Garde svým vystoupením Sauber překvapil, tým ale nehodlá reagovat”

  1. Variotek napsal:

    Trapáci nic jiného…

  2. Tomáš Richtr napsal:

    „Měli bychom dobré odpovědi na mnoho prohlášení a obvinění z Giedova vyjádření. Ale dál to rozvádět by nepomohlo našemu týmu, fanouškům a partnerům.“

    Protože odpovědi nejsou 😎

Napsat komentář