V Kanadě můžeme být čtvrtým nejlepším týmem, věří si Lotus

V GP Kanady se Lotus chystá nasadit vylepšenou verzi motorů a věří, že by se tento krok měl odrazit i na výsledcích týmu.

Štítky: Lotus Zveřejněno 30. 05 2015 — Zuzana Kulichová

V GP Kanady se Lotus chystá nasadit vylepšenou verzi motorů a věří, že by se tento krok měl odrazit i na výsledcích týmu.

Lotusu se v Monaku nepodařilo vybojovat jediný bod. V Poháru konstruktérů se zatím drží na sedmém místě, a to s jednobodovou ztrátou na Force Indii. Tým však spoléhá na to, že by vylepšená verze motorů pro GP Kanady mohla přinést toliko očekávaný posun vpřed.

„Netrpělivě čekáme na možnost využívat upravené motory Mercedes. Nové pohonné jednotky zakomponujeme do našich vozů a dočkáme se tak obnovené verze,“ pochvaluje si výkonný ředitel Lotusu.

„V Kanadě na výkonnosti motoru závisí mnohé, pevně věříme v to, že tam budeme co do síly čtvrtým nejlepším týmem. Jen stěží můžeme konkurovat Mercedesu, Ferrari a Williamsu, ale můžeme být hned za nimi, to reálné je. Do Velké ceny Kanady ještě dopracujeme systém chlazení brzd, ale domnívám se, že takto postupují všechny týmy. Tentokrát by už všechno mělo být v pořádku, držím nám palce,“ dodává optimisticky.

Diskuse k článku

Napsat komentář