V Česku dostupná služba TV Access nabízí solidně vybavený archiv závodů F1

Nová služba F1 TV Pro s živými streamy velkých cen formule 1 není v Česku a Slovensku dostupná. Hlavním důvodem je fakt, že živé přenosy nabízí programy Sport1 a Sport2. Přesto je českým a slovenským fanouškům k dispozici štíhlejší služba TV Access. S ní získáte také řadu velmi atraktivních služeb: detailní informace o průběhu závodu v reálném čase. Můžete poslouchat rádiovou komunikaci. A k dispozici je řada zajímavých video souborů.

1 Štítky: F1 TV Zveřejněno 9. 05 2018 — GPF1.cz

K dispozici v této základní službě pro Českou republiku a Slovensko jsou půlhodinové nebo případně kratší sestřihy velkých cen sezony 2018, a to s komentářem v angličtině, němčině, francouzštině a španělštině. K dispozici jsou sestřihy tréninkových a kvalifikačních jízd.

Najdete tam ale také záznam loňské GP Španělska 2017 v délce 12 minut.

Vedení formule 1 slíbilo archiv starších závodů, které bude postupně rozšiřovat. nyní je možnost zhlédnout kompletní záznam GP Belgie 1998 nebo GP Japonska 2005. Ale je k dispozici řada kratších sestřihů také jiných velkých cen. Jedná se o sestřihy, které byly vydány na DVD nebo Blu Ray nosičích jako oficiální review sezony. Zpátky do sezony 2002 najdete v podstatě sestřihy všech závodů daného ročníku. Ze starších sezon vedení F1 zatím vybralo například sestřih jen jediné velké ceny. Počínaje sezonu 1996 dále do historie není k dnešnímu dni k dispozici v archivu nic.

Pokud jste doposud byli uživatelem služby F1 Access, pak nemusíte pro zisk služby TV Access, dělat nic, měla by vám být povýšena automaticky.

 

Diskuse k článku

Napsat komentář