U Leclercova trvalého bydliště se shromažďují fanoušci. Je to přes čáru

Pilot Ferrari Charles Leclerc na svých sociálních sítích požádal své fanoušky, aby respektovali jeho soukromí a nenavštěvovali jej u něj doma. Byla totiž zveřejněna adresa pilota Ferrari a ten nyní musí čelit nežádoucím návštěvám…

Štítky: Charles Leclerc Zveřejněno 9. 04 2023 — Vašek Štěpánek

Řada jezdců F1 žije v Monaku a Charles Leclerc není výjimkou. Ten navíc v Monte Carlu žije celý život a v poslední době musí řešit nepříjemnou situaci. Fanoušci zjistili, kde přesně pilot Ferrari bydlí a rozhodli se jej pravidelně navštěvovat.

Nežádoucí obtěžování jsou ale tak častá, že se Leclerc rozhodl na svých sociálních sítích požádat své obdivovatele, aby takové návštěvy už nepodnikali. „Ahoj všichni, v posledních několika měsících se má adresa stala veřejnou.

Což vedlo k tomu, že se lidé začali shromažďovat pod mým bytem, zvonili mi na dveře a rádi by dostali autogram nebo se se mnou vyfotili. I když jsem vám vždy rád k dispozici, respektujte prosím mé soukromí a doma mě nenavštěvujte.

Když mě potkáte na ulici nebo na okruhu, vždy se u každého zastavím, ale když mě budete navštěvovat u mě doma, nepřijdu za vámi. Vaše podpora, ať už osobní nebo na sociálních sítích, znamená pro mě vše, je to celý můj svět.

Existují ale nějaké hranice, které by se neměly překračovat. Všem vám přeji Veselé Velikonoce,“ napsal Leclerc na svůj instagramový profil. Pilot Ferrari tuto zprávu napsal hned ve třech jazycích – v angličtině, francouzštině a italštině.