Turnajové rozloučení se sezonou F1 i letos! 3. prosince v Praga areně

Po milém setkání po skončení loňské sezony jsme se rozhodli i letos uspořádat ryze neformální rozlučku se všemi fandy formule 1! Důležitým principem této akce je, že se můžete rozhodnout na poslední chvíli, zda chcete přijet, nebo ne, a na jak dlouho.

Zveřejněno 4. 11 2017 — GPF1.cz

Kdy: V neděli 3. prosince od 11:00 v Praze
Kde: v Praga aréně v Praze v Horních Počernicích (detaily o možnostech dopravy níže).
Program: Kdo se bude chtít zúčastnit motokárového závodu, musí se k registraci dostavit v 11:00. Detaily registrace a startovacích poplatků níže. Kdo se chce jen stavit a pokecat, pak vězte, že Praga aréna je vybavena restaurací a barem na vysoké úrovni. Přijít tak můžete na 12:00. Stejně jako vloni se zastaví profesionální závodník a spolukomentátor přenosů F1 Josef Král. Dalšími atraktivními hosty budou moderátor rádia Frekvence 1 Petr Šimek a česká závodnice Gabriela Jílková, držitelka ceny Elišky Junkové v anketě Zlatý volant. Akci moderuje dlouholetý komentátor přenosů F1 Tomáš Richtr.

Rozlucka

ÚČASTNÍCI ZÁVODNÍHO TURNAJE, POZOR! Závazný program pro vás je následující:

  • 11:00 – 12:00 Registrace účastníků do motokárového šampionátu. Ta proběhne prostřednictvím běžného zakoupení jízd v Praga aréně. Ale pozor, Praga arena naší skupině věnuje naprosto luxusní slevu 57 %. To znamená, že desetiminutová jízda vyjde na 100,- Kč! Registrace je do kvalifikačních jízd, bez ohledu na počet příchozích. Do finálového dvacetiminutového závodu se ale dostane jen 10 nejrychlejších jezdců. Současně platí, že kdo se nestihne registrovat do 12:00, nemá nárok na start v turnaji;
  • Do dvacetiminutového finále postoupí deset nejrychlejších. Poznámka: GPF1 akci pomáhá organizovat (včetně finálové jízdy) a web GPF1.cz nemá z této akce žádný profit;
  • 12:00: Kvalifikační jízdy na základě registrací z předchozí hodiny
  • 13:30 – 13:50: GrandPrixF1.cz – závod nejrychlejších 10 pilotů na 20 minut (v případě většího zájmu jsme připraveni přichystat menší desetiminutové finále B – startovné 100,- Kč na osobu)
  • 14:00: Vyhlášení vítězů a předání cen

Jak se tam dostat:

Lidem bez individuální automobilové dopravy postačí příjezd na železniční stanici Praha-Horní Počernice, přičemž Praga aréna je jen pár kroků od nádraží, ale opačným směrem, než je nádražní budova! Je to velmi krátké a praktické, ale pokud se rozhodnete pro tuto nelegální cestu, prosím, velmi opatrně!

Diskuse k článku

Napsat komentář