Tomáš Richtr pro Radiožurnál

Komentátor F1 pro posluchače Českého rozhlasu Radiožurnálu několik hodin po Bianchiho zesnutí.

5 Štítky: Jules Bianchi Zveřejněno 19. 07 2015 — GPF1.cz

Několik hodin po smutné zprávě o úmrtí Julesa Bianchiho se o své bezprostřední myšlenky s posluchači Českého rozhlasu Radiožurnálu podělil také komentátor F1 Tomáš Richtr. Samotný rozhovor začíná v čase 0:47 zvukového záznamu níže.

Diskuse k článku

5 komentářů: “Tomáš Richtr pro Radiožurnál”

 1. Tomáš Richtr napsal:

  Implementace systému virtuálního safety caru. To bylo v reakci právě na Julesovu nehodu.

  KimiJeaninn:
  Ano?? A cokonkrétně prosím??

 2. KimiJeaninn napsal:

  Ano?? A co konkrétně prosím??

 3. Tomáš Richtr napsal:

  Již učinila

  KimiJeaninn: Teď už jen zbývá doufat že vedení F1 učiní takové kroky aby se taková tragédie už nikdy neopakovala !!!!

 4. KimiJeaninn napsal:

  To co píšete je dost pravděpodobné a možné,viditelnost byla téměř nulová když režie závodu přepla na jakoukoliv onboard kameru závodníci chvílemi téměř vůbec nic neviděli ! I když někteří chtěli i v tom nějvětším dešti už závodit s tím že vše je, OK. Viděla jsem konkrétně tento závod několikrát a v zájmu bezpečnosti se rozhodně nadále závodit nemělo. Dneska už je ale stejně všechno jedno vedení závodu svoji chybu nepřizná, Bianchimu už život nikdo nevrátí a jeho rodičům syna už vůbec ne !!! Teď už jen zbývá doufat že vedení F1 učiní takové kroky aby se taková tragédie už nikdy neopakovala !!!!

 5. alberto.ascari napsal:

  Jenom mě mrzí, žes nezmínil, že šlápnul na oba pedály, a že mu to nevyplo motor, já chápu, že v rádiu často není čas, kor na Radiožurnálu, kdy tě kolikrát redaktor sprostě utne, ale takto si tuctovej Honza v hospodě u piva pomyslí, no jo, sám se zabil, pitomec, neumí řídit.

  Ano, jsem zaujatý, protože, nevidím jiného viníka než lichváře a jeho nohsledy, pokud se po staletí se železnou pravidelnosti někde vyskytuje monzun, tak se mu dá vyhnout, protože on se nám nevyhne. To by ale ty TV práva byly holt za míň – shodou okolností jsem sledoval Silverstone na RTL, bratru 20min reklam během přenosu. A kdyby se necpaly GP do různých středoasijských císařství, vč. putinlandu a arabských středověkých útvarů, tak by v kalendáři (z)byl normální termín pro jinak nádhernou a ikonickou Suzuku. A když už ne, tak holt to začne v poledne, nebo v 11h místního času, protože VÍME že přijde monzun a my si přivstaneme.

  Ještě poslední věc a končím, my se nikdy nedozvíme, zda vůbec v tom lijáku Jules byl schopen rozeznat žlutou od dvojité žluté, což je v tomto případě rozdíl mezi životem a smrti, nezrychlovat, nebo zpomalit tak abys mohl zastavit. Možná, že neviděl vůbec maršálské stanoviště č. 11, ale viděl už zelenou 12ku – viz foto.

  http://oi62.tinypic.com/8yrrs4.jpg

Napsat komentář