Televizní Studio F1 se po zbytek sezony stěhuje do provizorních prostor

Po zbytek sezony 2018 se výrazně změní vizuální podoba předzávodního televizního studia F1. Důvodem jsou stěhování a úpravy produkčního zázemí programů Sport1 a Sport2, které přenosy velkých cen zprostředkovávají.

Štítky: Sport TV Zveřejněno 21. 08 2018 — GPF1.cz

Zatímco je komentář přenosů z pátečních tréninků a sobotní kvalifikace zprostředkováván z pražského technického studia, nedělní přenos je zprostředkováván z Budapešti. Programy Sport1 a Sport2 provozuje americká společnost AMC Networks International, která má manažerské sídlo pro střední Evropu právě v maďarské metropoli. Předzávodní F1 Studio bylo doposud vysíláno z filmových studií Origo, jen pár minut jízdy autem od dějiště GP Maďarska, závodního okruhu Hungaroring. Odtamtud se ale vedení televize stěhuje blíže do centra města.

Jelikož se jedná o náročnou operaci, musí se komentátoři a jejich hosté uchýlit k dočasnému zázemí. Dekorace bude vyvedena v motivech formule 1, ale pro vaši představu je v záhlaví článku podoba menšího studia, které je využíváno pro lokální přenosy fotbalu. Níže je současný vzhled předzávodního F1 studia na Sport2.

Současné Studio F1 mělo následující podobu:

 

Diskuse k článku

Napsat komentář