Susie Wolffová ukončí kariéru

Pilotka F1 Susie Wolffová na konci sezony ukončí aktivní kariéru v motorsportu. Její štace zahrnovala formuli Renault 2.0, DTM a čtyři účasti v Grand Prix víkendu během pátečních tréninků. Dnes dvaatřicetiletá rodačka ze skotského Obanu byla první ženou po 20 letech, která se oficiálně zúčastnila závodního víkendu, byť bez startu v Grand Prix. Za 14…

1 Štítky: Susie Wolffová Zveřejněno 4. 11 2015 — GPF1.cz

Pilotka F1 Susie Wolffová na konci sezony ukončí aktivní kariéru v motorsportu. Její štace zahrnovala formuli Renault 2.0, DTM a čtyři účasti v Grand Prix víkendu během pátečních tréninků.

Dnes dvaatřicetiletá rodačka ze skotského Obanu byla první ženou po 20 letech, která se oficiálně zúčastnila závodního víkendu, byť bez startu v Grand Prix. Za 14 dní Wolffová naskočí do londýnského Závodu šampionů.

Manželka současného šéfa Mercedesu Tota Wolffa doufala ve start v samotném závodě, ale naděje pohasly poté, co Williams angažoval Adriana Sutila jako regulérního náhradníka po problémech ze zády Valtteriho Bottase v úvodu sezony.

O svých dalších plánech Susie Wolffová nic neprozradila, ale s ohledem na její věk se dá jenom tušit, že se bude soustředit na věci soukromého života.

Susie Wolffová

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Susie Wolffová ukončí kariéru”

  1. dadada napsal:

    Proč je na obrázku Claire Williams ?

Napsat komentář