Špičkové herní notebooky, to je série LENOVO LEGION

Maximální výkon a vysoká spolehlivost, to nejsou parametry potřebné jen ve formuli 1, ale třeba i ve světě IT technologií, který je vlastně s královnou motorsportu úzce spjatý. Mezi špičku v tomto oboru patří na poli herních notebooků série LENOVO LEGION. Věřte, že na takovém stroji nebudete mít problém „rozjet“ na plné detaily třeba právě nejnovější videohru F1 2017!

Štítky: Lenovo Zveřejněno 25. 11 2017 — GPF1.cz

Všechny notebooky ze série LEGION se pyšní osazením až procesorem Intel® Core® i7, a to poslední, tedy nejvýkonnější generací. Ruku v ruce s tím jsou oblíbené a moderní grafické karty NVIDIA® GeForce® GTX řady 10, které v noteboocích Y920, Y720, Y520 i Y700 naleznete. V kombinaci s až sedmnáctipalcovým displejem o rozlišení FULL HD a zvukem Dolby Atmos® se pak můžete těšit na opravdu nevšední hráčský zážitek.

Pro milovníky techniky pak ještě můžeme zmínit, že notebooky série LEGION také disponují rychlými disky SSD, pamětí DDR4 RAM, barevným podsvícením klávesnice, UHD panely, USB porty typu C – a to je jen zlomek všech technických parametrů. Mezi další vychytávky patří například funkce extrémního chlazení, které využijete při hraní náročných počítačových her. S takovou výbavou si už klidně můžete dovolit vyzkoušet virtuální realitu, která je rovněž podporována.

Tak tedy příjemné hraní! Na přehled notebooků i dalších přístrojů Lenovo se můžete podívat po kliknutí na tento odkaz nebo obrázek níže: https://www3.lenovo.com/cz/cs/gaming/laptops/

lenovo

Diskuse k článku

Napsat komentář