20 z vás vyhraje zájezd na Velkou cenu Maďarska

Díky spolupráci firem AMC Networks, která zprostředkovává přenosy formule 1 pro Česko a Slovensko, a Pirelli, jež je oficiálním dodavatelem pneumatik do F1, se dvacet z vás může těšit na Velkou cenu Maďarska 2017, kterou uvidí osobně bez toho, aniž byste museli platit za lístek, ubytování a tak dále. Stačí se jen zapojit do soutěže a mít trochu štěstí.

1 Štítky: Soutěž Zveřejněno 15. 07 2017 — GPF1.cz

Co bude vaším úkolem? Tipnout hodnotu nejrychlejšího kola závodu Velké ceny Velké Británie 2017 na tisícinu sekundy. Výhru získá dvacet uživatelů s nejpřesnějšími tipy.

A na co přesně se mohou fanoušci, kterým se zadaří, těšit? AMC Networks a Pirelli zaplatí kompletní dopravu, ubytování a vstupenku na Grand Prix Maďarska. A to už se vyplatí, nemyslíte?

Zájezd do Budapešti proběhne od pátku 28. 7. 2017 do neděle 30. 7. 2017 luxusním autobusem. Nástupní místa budou v Praze, Jihlavě, Brně a Bratislavě. Příjezd do Budapešti je plánován na sobotu brzy ráno, odjezd v neděli ve večerních hodinách. Soutěž a pravidla naleznete na webu formule1-sport1tv.cz.

>>>CHCI SOUTĚŽIT<<<

Nepojmenovaný 1

Diskuse k článku

Napsat komentář