Soutěž o místo v opravdové formuli vstoupila do druhého poločasu

Jste expertem na Formuli 1? Dokažte to! Tipněte si, kteří tři jezdci obsadí místa na pódiu Velké ceny Francie (24. června na Sport2), a můžete vyhrát jedno z míst na motokárových závodech o jízdu v opravdové formuli. Velká Česko-slovenská soutěž stanic Sport1 a Sport2 a stáje Effective Racing vstupuje třetím kolem do své druhé poloviny! Ukažte, jak máte nastudované jezdce a monoposty a uhádněte, kdo nejlépe zvládne nástrahy nového okruhu Paula Ricarda.

Štítky: Effective Racing Zveřejněno 31. 05 2018 — GPF1.cz
Komerční sdělení

Své tipy můžete do 20 června přidávat na soutěžní microsite www.soutez-sport1tv.cz.

V prvních dvou kolech zasílali diváci stanic Sport1 a Sport2 fotografie, ve kterých vyjadřovali svou lásku k Formuli 1. Osm nejlepších z obou kol si následně dalo dostaveníčko na motokárových závodech. Někteří dokonce i s rodinnými fankluby.

Na pražském motokárovém okruhu CMKarting se za přítomnosti oblíbeného komentátora Josefa Krále v polovině května utkali o jedno ze čtyř míst ve velkém finále na Slovakia Ringu. A ten nejlepší z nich, Tomáš Kočí měl po závodě upřímnou radost.

Tak na co ještě čekáte? Pokud chcete zažít podobně vzrušující zážitek, stačí si do 20. června tipnout ty nejrychlejší závodníky VC Francie. A pokud následně prokážete své závodnické kvality, třeba se i vy přidáte k Tomášovi a Matúšovi ve velkém finále, které se uskuteční na konci léta na Slovakia Ringu. Čeká vás velký souboj v závodním speciálu Alfa Romeo 147 GTA o hlavní výhru, jízdu ve Formuli Renault 2.0.

 

Diskuse k článku

Napsat komentář