Soutěž o jízdu v simulátoru s Josefem Králem vyhrál na tisícinu přesný tip!

Teprve podruhé v dlouhé historii tipovacích soutěží se stalo, že výherce odhadl tipovaný čas – v tomto případě hodnotu pole position Nika Rosberga ze Suzuky – na tisícinu přesně! Uživatel s nickem alegro221 se tak díky tipu 1:30,647 může těšit na svezení v simulátoru formule 1 s exkluzivním doprovodem v podobě závodníka Josefa Krále. Formát soutěže tipování času vítěze kvalifikace na…

Štítky: Josef Král simulátor Soutěž Zveřejněno 11. 10 2016 — GPF1.cz

Teprve podruhé v dlouhé historii tipovacích soutěží se stalo, že výherce odhadl tipovaný čas – v tomto případě hodnotu pole position Nika Rosberga ze Suzuky – na tisícinu přesně! Uživatel s nickem alegro221 se tak díky tipu 1:30,647 může těšit na svezení v simulátoru formule 1 s exkluzivním doprovodem v podobě závodníka Josefa Krále.

Formát soutěže tipování času vítěze kvalifikace na závod formule 1 náš tým v různém aranžmá organizuje již od roku 2008. Ale teprve podruhé vítěz trefil čas na tisícinu přesně!

Odměna je atraktivní: Celá jízda v simulátoru bude trvat hodinu, výherce bude kontaktován individuálně. Simulátor má dva monoposty F1. Do jednoho usedne vítěz soutěže, do druhého Josef Král, který vítěze vše naučí a předvede. Jezdit budou oba na stejné trati s možnosti vzájemného závodu.

Pořadatelem soutěže je společnost AMC Networks International, která provozuje programy Sport 1 a Sport 2. Partnerem soutěže je společnost Reálné simulátory. Ta vedle dvou monopostů F1 nabízí další velmi propracované simulátory, jako je například Boeing 737, ponorka, stíhačka F16 nebo plně pohyblivé závodní auto. Mediálním partnerem soutěže je web GPF1.cz.

Čtěte dále: Zasoutěžte si o knihu Velikáni formule 1!

Diskuse k článku

Napsat komentář