Soud nařídil Digi TV vysílat přenosy F1, ta ale ignoruje jak soud tak i své zákazníky

Minulý měsíc partnerská satelitní televize DIGI TV (tj. společnosti TV PROGRAMMING & MEDIA SE a DIGI CZ s.r.o.; “DIGI CZ Group”) stáhla televizní kanály AMCNI ze své nabídky, a to včetně programu Sport1 a Sport2, která vysílá přenosy velkých cen F1.

Štítky: Sport TV Zveřejněno 11. 10 2018 — GPF1.cz

Znemožnila tak svým předplatitelům přístup k jejich oblíbeným stanicím jako je Sport1, Sport2, AMC, Film+, Minimax, Spektrum, TV Paprika a další. Tento krok byl uskutečněn navzdory dlouhodobé dohodě mezi oběma stranami.

Následně vydal 18. září 2018 Městský soud v Praze předběžné opatření, kterým byla DIGI CZ Group uložena povinnost okamžitě obnovit vysílání stanic AMCNI. DIGI CZ Group však ignoruje jak rozhodnutí soudu, tak nespočet stížností předplatitelů, kteří nemají přístup k oblíbeným pořadům a sportovním přenosům, a stanice do vysílání zpět dosud nezařadila.

Společnost AMCNI by ráda poděkovala divákům za přetrvávající podporu. Naše stanice mohou diváci zábavních pořadů a sportovních přenosů sledovat i u všech ostatních poskytovatelů placené televize.

Tisková zpráva

Diskuse k článku

Napsat komentář