Slovní přestřelka mezi Hülkenbergem a Magnussenem pokračuje

Incident z Grand Prix Maďarska a následná slovní přestřelka před novináři mezi Nikem Hülkenbergem a Kevinem Magnussenem má další pokračování. Německý pilot totiž označil jezdce Haasu za rádoby Verstappena a někoho jako mladšího bratra, který se nedokáže bránit jinak než urážkami.

Štítky: Kevin Magnussen Nico Hülkenberg Zveřejněno 2. 08 2017 — Lukáš Štěrovský

Pilot Renaultu si přišel s Magnussenem vyřídit účty po závodě do media zóny poté, co jej jezdec Haasu vytlačil z trati. Hülkenberg Magnussena označil jako opětovně nejméně sportovního závodníka v F1, načež Dán odpověděl „Vy*uř mi ho, kámo“.

Hülkenberg označil Magnussena za nesportovního. Reakce? „Vy*uř mi ho, kámo“

Hülkenberg později přiznal, že ho překvapilo množství reakcí nad touto ‚kauzou‘. „Přál bych si, aby tolik lidí mluvilo o závodě. V současnosti na nás čekají jiné výzvy než kou*ení napodobovatele Verstappena. Nejsem ten typ, co by po závodě využíval médií a nepotřebuji nikoho urážet. Když mám s někým problém, jdu za ním a řeknu mu, co si myslím,“ tvrdí Němec.

Ten rovněž dodává, že si z Magnussena velkou hlavu nedělá. „Fanoušci jsou ale spokojení, že vidí sport, ve kterém je někdo, kdo říká, co má na srdci. Tohle je vtipná věc na F1, hlavně s horkokrevnými a citlivými lidmi. S Kevinem je to jako s mladším bráchou. Víte, že není schopen se bránit žádným jiným způsobem. Proto je snadné vzít jeho poznámky s úsměvem na tváři,“ říká Nico Hülkenberg.

Nico-Hulkenberg-Gunther-Steiner-1018426

Diskuse k článku

Napsat komentář