SF71H – to je vůz Ferrari pro letošní sezonu

Čtvrtek byl pro fandy F1 velkým dnem, své vozy totiž prezentovali dva největší aspiranti na mistrovský titul. Po Mercedesu předvedlo nový monopost i Ferrari, které tak učinilo skrze video stream ze své továrny v Maranellu. Jak se letošní vůz, který nese název SF71H, Scuderii povedl, na to se můžete podívat na obrázcích níže.

6 Štítky: Ferrari Prezentace Zveřejněno 23. 02 2018 — Lukáš Štěrovský

Diskuse k článku

6 komentářů: “SF71H – to je vůz Ferrari pro letošní sezonu”

 1. FilipH napsal:

  Na zrcátkách jsou jakési lopatky a možná aj díry skrz, které předpokládám směřují vzduch do horních otvorů na bočnicích. Jestli to ví někdo líp tak mě opravte.

 2. INF_11 napsal:

  Vypadá jak z lega… No snad nám letos konečně pojede a Němčouři utřou nos 😛

 3. villonso napsal:

  Hlavně musím Ferrari pochválit za to, že Halo obarvili. Celkově jsem byl při představování letošních monopostů se vzhledem tohoto systému velice spokojen, nenechal-li jej tým v původní, černé barvě. Jinak se mi velice líbí všudypřítomnost červené na voze Ferrari způsobující jeho dravost.

 4. navik napsal:

  V Santaderu došlo k nějakým změnám ve vední a sponzorování Ferrari už není v nových strategických plánech. Takže se uvolnil prostor na zadním křídle a to dělá docela hodně.

  Jakub McL:
  Zdá se mi to, nebo na autě výrazně ubylo sponzorů? Každopádně jiné… Dvojté Halo, T-křídlo (to je fakt hnus) a co to mají na těch zrcátkách?

 5. Vlcak napsal:

  No, co by bylo na zrcátkách??? Integrované blinkry!!!! 😂😂😂

 6. Jakub McL napsal:

  Zdá se mi to, nebo na autě výrazně ubylo sponzorů? Každopádně jiné… Dvojté Halo, T-křídlo (to je fakt hnus) a co to mají na těch zrcátkách?

Napsat komentář