Sázková kancelář vyplatila výhry jak na Verstappena, tak i na Hamiltona!

Známá irská sázková kancelář Paddy Power se rozhodla ke kontroverznímu závěru letošní sezony formule 1 přistoupit po svém. Výhru vyplatila těm uživatelům, kteří si vsadili na Lewise Hamiltona i Maxe Verstappena.

Štítky: GP Abú Dhabi Lewis Hamilton Max Verstappen Zveřejněno 8. 01 2022 — Lukáš Štěrovský

O dramatickém závěru Grand Prix Abú Dhabi, ve kterém pro sebe celkově vítězství uzmul Max Verstappena předjetím v posledním okruhu, už bylo napsáno mnohé. Podle některých hlasů ředitel závodu Michael Masi necitlivě zasáhl do boje o titul, který získal Nizozemec ve službách Red Bullu neprávem.

Vysvětlení kontroverzního restartu závodu

I proto irská sázková kancelář Paddy Power vyplatila jako výherce všechny klienty, kteří si vsadili na Hamiltona i Verstappena. „Byla to sportovní nespravedlnosti. Max Verstappen potřeboval k vítězství zázrak a ten se náležitě dostavil v podobě pochybného rozhodnutí organizátorů závodu, kteří zřejmě roztrhali sborník pravidel a v posledním kole závodu se zachovali jako darebáci,“ píše se v prohlášení na webu společnosti.

„Rozhodli jsme se vyplatit tikety na vítězství Maxe Verstappena i Lewise Hamiltona v mistrovství světa jezdců. A aby toho nebylo málo, vyplatili jsme tikety na vítězství Verstappena i Hamiltona také pro Velkou cenu Abú Dhabi,“ dodává firma s tím, že jí to přišlo spravedlivé.