Sauber sedačky neprodává, hájí se Nasr

Felipe Nasr si je jistý, že si ho Sauber vybral kvůli jeho schopnostem, a ne sponzorům.

4 Štítky: Felipe Nasr Sauber Zveřejněno 28. 11 2014 — Jan Pastorek

Felipe Nasr si je jistý, že si ho Sauber vybral kvůli jeho schopnostem, a ne sponzorům.

Není tajemstvím, že Sauber trápí nedostatek peněz. Gutiérrez přišel o místo proto, že jeho sponzoři nebyli ochotní zaplatit tolik, jako sponzoři Ericssona nebo Nasra, prozradil to sám mexický jezdec. Také Sutil ztratil sedačku proto, že jeho sponzoři neplatili.

Nasr si přesto stojí za tím, že při jeho nominaci nešlo o peníze. „Nemyslím, že by to dávalo smysl. Svoje sedáčky neprodávají,“ řekl pro GPUpdate. „Je to profesionální tým. Hledají dobré jezdce.“

Brazilec dodává, že jednání s týmem probíhala dlouho.

„Nezačalo to včera. Začalo to někdy v červnu nebo červenci. Nejednali jsme jen se Sauberem, ale se všemi týmy. Dohoda se přiblížila před brazilskou Grand Prix a dali jsme to dohromady. Jsem velmi rád, že k tomu došlo a že jsem dostal tuto příležitost.“

 

Diskuse k článku

Napsat komentář