Toužíte se stát traťovým maršálem? Máte šanci v Mostě i Brně

Chcete být závodům tak blízko, jak jen je to možné? Pak máte jedinečnou příležitost zúčastnit se výběrového řízení na pozici traťového komisaře, které pořádá brněnský Automotodrom i mostecký Autodrom.

Štítky: FIA Zveřejněno 13. 11 2017 — Lukáš Štěrovský

Občas dostáváme dotaz, jak se dostat k závodním autům, speciálům či motorkám co nejblíže skrze roli traťového maršála. Blíž už se asi k závodům dostat nedá. Jedná se ale o velmi zodpovědnou roli. Máte velkou příležitost právě v těchto chvílích, protože české závodní autodromy v Mostě a Brně pořádají nábor dobrovolníků, jako vždy v přípravách na novou sezonu.

Ten, kdo projde výběrovým řízením, získá šanci zúčastnit se organizace a dohledu nad průběhem závodů trucků, historických vozů formule 1, MotoGP a řady dalších událostí. Zejména motorističtí fanoušci tak mají šanci stát se nedílnou součástí dramatických soubojů rychlých a silných závodních strojů na místním velkém okruhu či rallyové dráze. Jsou navíc nepostradatelní, bez jejich přítomnosti se žádné závody automobilů či motocyklů neobejdou.

Hlásit se mohou muži a ženy ve věku od 18 do 63 let v dobrém fyzickém stavu, osvědčují se zejména aktivní senioři, lidé pracující na směny či živnostníci s dostatkem volného času. Podrobné informace o náplni práce traťového komisaře včetně jeho finančního ohodnocení zájemci získají na telefonním čísle 606 380 954 nebo dotazem na e-mailovou adresu Kuznik@autodrom-most.cz pro Most, nebo na dispecer@brno-circuit.com v případě Brna.

[gpf1video adLink=”http://gpf1.cz” adUrl=”http://gpf1.cz/wp-content/uploads/2017/11/Fingers.mp4″][/gpf1video]

Diskuse k článku

Napsat komentář