Rozloučení s letošní sezonou F1, včetně závodu o ceny!

Pojďte se rozloučit s letošní sezonou formule 1. Ta s označením 2016 byla skvělá. Pokud máte zájem podělit se o dojmy z ní, tak jsme uspořádali setkání s hlavním komentátorem F1 Tomášem Richtrem a jeho dlouholetým věrným kolegou Pavlem Fabrym – ve stylu starých dobrých zvyků! Ale tentokrát si k tomu uspořádáme svou vlastní Grand…

Štítky: Sezóna 2016 Zveřejněno 24. 11 2016 — GPF1.cz

Pojďte se rozloučit s letošní sezonou formule 1. Ta s označením 2016 byla skvělá. Pokud máte zájem podělit se o dojmy z ní, tak jsme uspořádali setkání s hlavním komentátorem F1 Tomášem Richtrem a jeho dlouholetým věrným kolegou Pavlem Fabrym – ve stylu starých dobrých zvyků! Ale tentokrát si k tomu uspořádáme svou vlastní Grand Prix!

Kdy: v neděli 11. prosince v Praze od 11:00 (heslo: 11.12.11)
Kde: v Praga aréně v Praze v Horních Počernicích

Praga aréna je vybavena restaurací a barem na vysoké úrovni

Jak se tam dostat:

Lidem bez individuální automobilové dopravy postačí příjezd na železniční stanici Praha-Horní Počernice, přičemž Praga aréna je jen pár kroků od nádraží, ale opačným směrem, než je nádražní budova! Je to velmi krátké a praktické, ale velmi nebezpečné, a tak bohužel nejsme v pozici toto řešení doporučit.

Program: 

  • 11:00 – 12:00 Registrace účastníků do motokárového šampionátu. Ta proběhne prostřednictvím běžného zakoupení jízd v Praga aréně. Ale pozor, Praga arena naší skupině věnuje naprosto luxusní slevu 57 %. To znamená, že desetiminutová jízda vyjde na 100,- Kč! Registrace je do kvalifikačních jízd, bez ohledu na počet příchozích. Do finálového dvacetiminutového závodu se ale dostane jen 10 nejrychlejších jezdců.
  • od 11:00 dále: příchod dalších zájemců, i těch, kteří nemají zájem o start v šampionátu, ale mají zájem jen o setkání, nebo se prostě jenom přijít podívat

POZOR: Postupující do dvacetiminutového finále musí uhradit (opět zlevněné) jízdné, tedy 200,- Kč. GPF1 akci pomáhá organizovat (včetně finálové jízdy) a web GPF1.cz nemá z této akce žádný profit, stejně jako marketingový partner rozlučky, Formule Shop.

  • 12:00: Kvalifikační jízdy na základě registrací z předchozí hodiny
  • 13:30 – 13:50: Formule Shop GrandPrixF1.cz – závod nejrychlejších 10 pilotů na 20 minut
  • 14:00: Vyhlášení vítězů a předání cen

Ceny jsou atraktivní: Vítěz závodu obdrží model Ferrari 430 Challenge od obchodu Formule Shop. Dalšími cenami jsou poukázky do obchodu, roční předplatné časopisu AutoTip a permanentky na motokárové jízdy v Praga aréně.

Během akce budou k dispozici Tomáš Richtr, Pavel Fabry, majitel obchodu Formule Shop Tomáš David a třeba přijde i kouzelník! Konec oficiální části akce je orientačně stanoven na 14:30, ale zůstat můžete libovolně dlouho, nejpozději do konce provozní doby.

rozlucka-navrh-1

Diskuse k článku

Napsat komentář