Rozhovor Mezi oceány

Přinášíme rozhovor s jedním z nejrespektovanějších a nejromantičtějších lidí v motorsportu: s fotografem, komentátorem, novinářem a milovníkem aut Martinem Strakou. Martin Straka dostal unikátní šanci zúčastnit se soutěže Rallye Dakar 2015. Po návratu si sedl a dal dohromady knihu fotografií, kde každá má svůj příběh. Kniha nese název Mezi oceány. V rozhovoru jsme měli možnost dotknout se…

1 Štítky: Martin Straka Rozhovor Zveřejněno 20. 02 2016 — Tomáš Richtr

Přinášíme rozhovor s jedním z nejrespektovanějších a nejromantičtějších lidí v motorsportu: s fotografem, komentátorem, novinářem a milovníkem aut Martinem Strakou.

Martin Straka dostal unikátní šanci zúčastnit se soutěže Rallye Dakar 2015. Po návratu si sedl a dal dohromady knihu fotografií, kde každá má svůj příběh. Kniha nese název Mezi oceány.

V rozhovoru jsme měli možnost dotknout se Martinových vzpomínek na Dakar, jeho velkou lásku Le Mans, ale také například formule 1.

„Přál bych si, aby letošní sezona formule 1 byla jako loňská Velká cena Maďarska,“ řekl například Martin, od kterého autor tohoto textu dostal během samotného závodu nadšenou SMS o tom, že takhle by to klidně mohlo vypadat každý druhý víkend. No jasně že! 🙂

S Martinem, jak on sám zmínil v rozhovoru, se dá povídat dlouhé hodiny. Tam přítomná témata jsou dotknuta skutečně jen povrchně. A proto jsme si slíbili, že nejpozději před událostí století, kterou je 100. závod 500 mil Indianapolis, se sejdeme znovu, a znovu hodíme řeč, a doufáme, že nejen s Martinem, ale i s Michalem Beranem, který IndyCar komentoval na NOVA Sport už v roce 2008!

S obrovsky velkorysým svolením jsme od Martina dostali příležitost zveřejnit některé z jeho úžasných fotografií, nebo fotografií, na kterých je sám Martin. Doufáme, že fotografie i rozhovor se vám bude líbit.

[wppa type=“content“ album=“378″]Any comment[/wppa]

 

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Rozhovor Mezi oceány”

  1. schnebka napsal:

    Parádní rozhovor :). Nemůžu se dočkat téhle sezóny WRC už začalo za chvíli F1, Indy 500, Le Mans .. už aby to bylo

Napsat komentář